Sinan Akçıl'ın eşi Burcu Kıralı'dan tesettürlü fotoğraf!

Geçtiğimiz aylarda Sinan Akçıl'la dünya evine giren Burcu Kıratlı'nın tesettürlü fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu.

Sinan Akçıl'ın eşi Burcu Kıralı'dan tesettürlü fotoğraf!

Geçtiğimiz aylarda süpriz bir düğünle dünya evine giren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın son fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu. Tesettüre giren Kıratlı, fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu. Burcu Kıratlı fotoğrafına, "Hayırlı Cuma'lar Biz yuvamızda dualarımızı okuduk. Güzel Rabbim nazarlardan belalardan korusun hepimizi. Çok güzel bir hafta sonu olsun hepimize." notunu ekledi.

"RABBİM BELALARDAN KORUSUN HEPİMİZİ"

Hollanda'nın Amsterdam kentinde sürpriz bir şekilde Sinan Akçıl ile dünya evine giren Burcu Kıratlı tesettürlü fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Kıratlı fotoğrafına, "Hayırlı Cuma'lar Biz yuvamızda dualarımızı okuduk. Güzel Rabbim nazarlardan belalardan korusun hepimizi. Çok güzel bir hafta sonu olsun hepimize." notunu ekledi.

"UMARIM KALICI OLARAK TESETTÜRE GİRERSİNİZ''

Sosyal medya kullanıcıları da Kıratlı'nın fotoğrafına çok sayıda yorum ve beğeni yaptı. Kıratlı'nın bir takipçisi fotoğrafa, "Başörtüsü çok yakışmış. Umarım kalıcı olarak tesettüre girersiniz." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Böyle hareketleri samimi bulmuyorum bize ne sizin duanızdan." yorumunu yaptı.

Sinan akçıl'ın eşi burcu kıratlı'dan tesettürlü fotoğraf!

Yorumlar