Tuğba Ekinci ayna karşısında kırmızı bikinili fotoğraflarını paylaştı!

Tuğba Ekinci kırmızı bikini giyip ayna karşısında vücudunu sergiledi ayna karşısında çekilen cesur fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı!

Tuğba Ekinci ayna karşısında kırmızı bikinili fotoğraflarını paylaştı!

Son zamanlarda sosyal medya hesabından yaptığı cesur fotoğraflar ve eleştirileri ile sık sık gündeme gelen Tuğba Ekinci yeşil bikinisinden sonra kırmızı bikini giyip yenide ayna karşısına geçti. Kırmızı bikini giyen şarkıcı Tuğba Ekinci ayna karşısında çektiği cesur fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Yaptığı siyasi paylaşımları ve ünlülere yönelik yaptığı eleştiri ile gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci kırmızı bikini ile ayna karşısında poz verdi.

Siyasi paylaşımları ve apır eleştirileri ile magazin gündeminden düşmeyen Tuğba Ekinci aynı zamanda cesur paylaşımları da dikkat çekiyor. Daha önce yeşil bikinisi ile ayna karşısına geçen Tuğba Ekinci şimdide kırmızı bikini ile ayna karşısına geçti. 

Eleştirileri Çok Konuşulmuştu!

Sosyal medya hesabından yaptığı siyasi eleştirileri ve siyasi taraları ile ünlüleri eleştiren Tuğba Ekinci sosyal medyada olay olmuştu. Gerek cesur paylaşımları gerek siyasi eleştirileri ile gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci cesur paylaşımları kırmızı bikinisi ile devam ediyor. İşte Tuğba Ekinci'nin kırmızı bikinisi ile çektiği o fotoğrafı...

tuğba ekinci kırmızı bikinili fotoğrafı

tuğba ekinci kırmızı bikinili fotoğraf

Yorumlar