Yüz Yüze dizisi için dövüş dersleri alan Sinem Kobal'ın son hali

Sinem Kobal yeni dizisi Yüz Yüze'de bir polis memurunu canlandıracak. Ancak bu bildiğiniz gibi bir polis değil!

Yüz Yüze dizisi için dövüş dersleri alan Sinem Kobal'ın son hali

Sinem Kobal Show TV'de yayınlanacak olan yeni dizisi Yüz Yüze için dövüş dersleri aldı. Yüz Yüze'de bir polis memurunu canlandıracak olan Sinem Kobal bugüne kadar oynadığı rolleri unutturacak gibi görünüyor. 

Sinem Kobal “Yüz Yüze” dizisinde için azılı bir çetenin peşinde düşecek. Kobal, rolü için poligon eğitiminin yanı sıra yakın dövüş eğitimi de aldı.

Silah sahneleri için 1 ay atış, 2 aya yakın dövüş eğitimi de alan Kobal, daha önce de boks yapıyordu. Silah sahneleri çekilirken danışman eşliğinde kontrollü bir şekilde çekimler gerçekleştirildi.

YÜZ YÜZE DİZİSİ OYUNCULARI

Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun başrol oynadığı, yılın iddialı projesi “Yüz Yüze”, dizisinde Sokullu ve Kobal’a; Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmez, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Merve Dizdar, Selin Yeninci, Başak Daşman, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler eşlik ediyor.

YÜZ YÜZE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Kanatları kırık, yaralı iki melek… Seliha ve Cihangir... İkisinin de dışında kırılmaz birer kabuk. Ve suçlu bir dünya.. Cihangir ve Seliha bu dünyanın tamamen zıt kutuplarında dururken hayat onları bir araya getirecektir. Seliha azılı bir çetenin peşinde. Cihangir o çetenin lideri. İkisi de aynı mahallede, burunlarının dibinde, ipuçlarını toplayarak birbirini arıyor. Ama birbirlerinden habersiz… Hayatı boyunca aşktan kaçan bu iki insan, şimdi en olmadık zamanda “Yüz Yüze”dir. Düşman olduklarını bilmeden...

Yorumlar