Elle Style Awards 2011

B Point markası ile takı ve mücevher modasına yön veren Bilgün Dereli, tasarımlarındaki yaratıcılığı ve stil sahibi duruşu ile “Elle Style Awards 2011”e aday oldu.

Elle Style Awards 2011

2003’ten bugüne özgün tasarımlı mücevher ve aksesuarlarını B Point markası ile sunan Bilgün Dereli, “Elle Style Awards 2011”de “Yılın Mücevher Tasarımcısı” adayları arasında yer alıyor.

14 yıldır 16 ülkede moda, sinema, TV, müzik, iş, eğlence ve cemiyet hayatının en stil sahibi üyelerini ödüllendiren Elle Style Awards, bu yıl Türkiye’de ikinci kez düzenleniyor.

Türkiye'de ilk kez düzenleniyor

Orijinal tasarımları ve kendine has duruşuyla beğeni toplayan Bilgün Dereli, yapıldığı her ülkede yılın olayı haline gelen ve Türkiye’de ilk defa stili ödüllendiren Elle Style Awards’un bu yılki adayları arasında...

7 kategoride 35 aday arasından kazananların oylarla belirleneceği Elle Style Awards’da Yılın Tasarımcısı, Yılın Mücevher Tasarımcısı, Yılın Fotoğrafçısı ve Yılın Mekanı olmak üzere jürinin seçeceği 4 ayrı kategori de bulunuyor.

Mercan koleksiyonu görülmeye değer

Geçtiğimiz ay 2011 yazı için özel olarak tasarladığı yeni mercan koleksiyonunu takı severlerle buluşturan Bilgün Dereli, Akmerkez’de açtığı B Point mağazasında sıra dışı koleksiyonlarını müdavimleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Tasarımlarında daha çok altın ve gümüş ile birlikte pırlanta, elmas, yakut, inci gibi değerli taşları tercih eden Bilgün Dereli, birbirinden çarpıcı koleksiyonlarıyla estetik ve güzelliğe farklı bir boyut kazandırıyor.
 

Yorumlar