Hem hızlı, hem kadınsı

Seramiğin kırılganlığına karşı koyan TAG Heuer Formula 1 Lady Steel And Ceramic Chronograph, Formula 1’in kusursuz hızını kadınsı formlarda bütünleştiriyor.

Hem hızlı, hem kadınsı

Dünyaca ünlü İsviçreli saat markası TAG Heuer, 2011’in ilk yarısını; markanın dünyanın en prestijli, köklü ve görkemli motor yarışlarına olan değerli katkısını taçlandıran seçkin bir saat koleksiyonuyla selamlıyor. Koleksiyonun, kadınları cezbeden en önemli parçalarından biri şüphesiz TAG Heuer Formula 1 Lady Steel And Ceramic Chronograph. TAG Heuer Formula 1 Lady Steel And Ceramic Chronograph, kadınsı çekiciliğin zerafet ve güçten oluştuğunu bilen kadınlar için tasarlandı.
Seramiğin büyüsü mükemmel teknoloji ile buluştu!

Formula 1'e özel tasarımlar

Geçtiğimiz yıl ilk kez saat tutkunları ile buluşan TAG Heuer Formula 1 Lady Steel And Ceramic Chronograph gördüğü büyük ilginin ardından, şimdi geniş kadranlı 4 farklı modeliyle kadınların dünyasına yeni bir güç kazandırıyor.

Günün her saati şık görünmek isteyen kadınlar için.. 

Günün her saati şık ve taze görünmeyi seven avangard kadınlara özel tasarlanan saatlerin rakamlarını 12 adet, bezel kısmını ise 60 pırlanta süslüyor. TAG Heuer Formula 1 Lady Steel And Ceramic Chronograph, modern şehir kadınının taze, görkemli ve her an eğlenceye hazır kişiliğini yansıtıyor.

Yorumlar