Balmain ve Victoria Secret kapsül koleksiyonu Türkiye'ye geliyor

Modanın devleri Victoria Secret ve Balmain kapsül koleksiyon için güç birliği yaptı. Sektörün merakla beklediği koleksiyon yakında Türkiye'ye de geliyor.

Balmain ve Victoria Secret kapsül koleksiyonu Türkiye'ye geliyor

Ünlü moda evi BALMAIN kreatif direktörü Olivier Rousteing, Victoria’s Secret’ı yansıtan seksi ve modern kesimlere sahip aynı zamanda Balmain’in eşsiz tarzını hissettiren özel bir kapsül koleksiyon tasarladı.

Bu özel koleksiyon hout-couture deneyiminden gelen farklı dokunuşları taşırken günümüz kadınlarının sahip olmak istediği giyim tarzını yansıtıyor. Tüm dünyanın merakla beklediği, yılın en önemli moda şovu Victoria’s Secret Fashion Show’da bu sene sürprizler birbiri ardına sıralanıyor. Olivier Rousteing bu seneki Victoria’s Secret Fashion Show için VSxBALMAIN kapsül koleksiyonunun parçalarını da içinde barındıran çok özel bir bölüm hazırladı ve ilk defa bir iç giyim markası ile lüks moda markası bir araya geldi.

29 Kasım’da Amerika’da satışa sunulacak heyecan verici bu çok özel kapsül koleksiyonun hangi Victoria’s Secret Türkiye mağazalarında yerini alacağı bilgisi için bizi takip etmeye devam edin.

Yorumlar