Bellona'dan kaçırılmayacak fırsat!

Bellona’dan 7 bin TL alışveriş yapan herkes çekilişsiz kurasız, 720 lira değerinde Bosch marka beyaz eşya kazanırken, yüzde 50’lere varan indirim fırsatları da yüzleri güldürüyor.

Bellona'dan kaçırılmayacak fırsat!

Fark oluşturan tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile ev modasının öncüsü Bellona, yeni kampanyasıyla evini döşeyeceklere sürpriz yapıyor. Evlenecekler ya da evini yenilemek isteyenlere büyük avantaj sağlayacak kampanya kapsamında; 7 bin TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, çekilişsiz kurasız Bosch’dan beyaz eşya hediyesinin sahibi oluyor.

Kazandıran kampanyalarıyla öne çıkan marka, bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürün yelpazesiyle de, ev dekorasyonu alışverişlerinde ilk tercihlerde yer alıyor. Bellona’nın 31 Mart 2012 tarihine kadar devam edecek son kampanyasında, 720 lira değerinde Bosch’tan beyaz eşya alma hakkının yanı sıra indirimli ürünlerle de yüzleri güldürüyor.

Halı grupları yüzde 30’a, Fırsat Yıldızlı ürünleri de yüzde 50’ye varan indirimlerle sunan Bellona, ev tekstilindeki şok indirimleriyle de yeni yılın ilk sürprizini yapıyor. Üstelik Axess’e özel taksit ve erteleme imkanları, ekstra avantaj sağlıyor.

Yorumlar