Philips Viva Collection Promix El Blenderı ile içeceklerinizi yanınızdan ayırmayın!

Philips, Viva Collection Promix El Blenderı, sağlıklı ve pratik yiyecekler hazırlamanıza yardımcı olurken, içeceklerinizi yanınızda taşımaya da yardımcı oluyor

Philips Viva Collection Promix El Blenderı ile içeceklerinizi yanınızdan ayırmayın!

Türkiye’de 89 yıldır kullanıcıları için en iyisini düşünen ve kullanıcıların ihtiyaçlarını dinleyerek çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips, sağlıklı ve pratik içecek ve yiyecek hazırlamayı sevenlere, Philips HR2653/90 Viva Collection Promix El Blenderı beğenilerine sunuyor.

Philips, kolayca sağlıklı ve besleyici tarifleri hazırlamanın yanı sıra, her an bu lezzeti doyasıya yaşamak isteyenler için fonksiyonel bir ürün daha sunuyor. 500 ml’lik taşınabilir şişesi sayesinde sevdiğiniz tariflerin ister evde ister dışarıda tadını çıkarabilirsiniz.

 Philips HR2653/90 Viva Collection Promix El Blenderı, Promix teknolojisi sayesinde %30 daha hızlı parçalar, karıştırır ve 2 kat daha pürüzsüz sonuçlar elde ederken, özel sıçratmayan dış bıçak kasası ve yenilikçi üçgen şekli ile her seferinde maksimum sonuç almanızı sağlar.

Tek tuşla çıkarılabilen başlıkları ve aparatlarının bulaşık makinesinde yıkanabilir olması sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Philips HR2653/90 Viva Collection Promix El Blenderı’nın tavsiye edilen satış fiyatı: 799,99 TL.

Yorumlar