Victoria's Secret Sevgililer Günü koleksiyonu çıktı mı?

İç çamaşırı dev markalarından Victoria's Secret Sevgililer Günü için yeni koleksiyonunu görücüye çıkardı! Çamaşırlar nefes kesiyor...

Victoria's Secret Sevgililer Günü koleksiyonu çıktı mı?

Sevgililer gününe çok az kaldı, çiftler heyecanla birbirlerine alacakları hediyeleri seçmeye çalışıyorlar. Peki siz bu sevgililer gününde hem kendinize hem de sevgilinize bir hediye almak istemez misiniz? Victoria's Secret'ın sevgililer günü koleksiyonu ile hem kendinizi hem sevgilinizi şımartın! Sevgililer Günü, Victoria’s Secret’ın özel koleksiyonları ile sizin gününüz olsun. Sezonun favorisi pembe, bu sene, sevgililer gününün ilhamı olan asil kırmızıya ekleniyor. Ezber bozan pastel renklerin naif ve seksi tavrı eşsiz tasarımlarla bir araya geliyor. Sevdiklerinizden gelecek en güzel hediye ya da kendinizi şımartmanın en şık yolu Sevgililer Gününe özel hazırlanan Dream Angels ve Very Sexy koleksiyonlarında!

Hem seksi hem rahat tasarımları ile ön plana çıkan modellerde, yeniden yaratılan baştan çıkarıcı dantel detayları, sırt dekolteleri, özel renk geçişleri, günün her moduna uygun olma özelliği taşıyor. Günlük tarzınızla kombinleyeceğiniz şık ve romantik, akşam yemekleriniz için çekici ve çarpıcı stiller bu koleksiyonlarda.

 


Bu Sevgililer Gününde çarpıcı güzelliğinizi sergilemek ve kendinizi şımartmanın en renkli yolu Victoria’s Secret Mağazalarında.

Yorumlar