Evli birine aşık olmak

Evli bir kadına aşık olduysanız veya evli bir erkeğe aşık olduysanız ne yapmalısınız hiç düşündünüz mü? Cinsiyeti ne olursa olsun farketmeksizin çok büyük zorlukları vardır.

Evli birine aşık olmak

Başk bir hayatı olan evli bir kadın veya evli bir erkeğe aşık oldunuz ne yapmanız gerekmektedir? Cinsiyeti kadın veya erkek farketmeksizin evli birine aşk duymak ve bu ilişkiyi yürütmek oldukça zordur. Diyelim ki Evli birine aşık oldunuz bu durumda matığınız devre dışı kalabilir. İlk olarak böyle bir durumda kendinize dürüst olmalısınız sonuç itibariyle karşınızdaki kişiyi suçlamadan önce aynaya bakın ve bir öz eleştiride bulunun! Acaba ben böyle bir ilişkiye neden izin verdim.

Evli bir adamla ya da kadınla beraber olmamın altında nasıl bir ihtiyaç var gibi sorular yöneltmelisiniz kendinize. Ardından evli olan kişi ile konuşmalısınız aslında evli olan birinin bir başkasıyla olmasının altında o kişinin evliliğinde mutsuzluğunun olduğunu göstermektedir. Evli olan kişinin evliliğinde yaşadığı problemi kendi gerçeklerini bulması için yönlendirebilirsiniz.

Yorumlar