Kadınlar büyük penisli erkekleri daha çok aldatıyor!

Yapılan araştırmalar kadınların penis boyu uzun erkekleri daha çok aldattığını ortaya çıkardı. İşte nedeni!

Kadınlar büyük penisli erkekleri daha çok aldatıyor!

Gazetelerin cinsellik sayfalarında uzmanlara en çok yöneltilen soruların cinsel organ boyutuyla ilgili olduğu bilinen bir gerçek. Ancak son yapılan bilimsel araştırma, penis büyüklüğünün aslında pek övünülecek bir şey olmadığını gösterdi

BÜYÜK PENİSLİ ERKEKLER DAHA ÇOK ALDATILIYOR 

Public Library Science (PLOS) tarafından 2006'dan bu yana yayınlanan PLOSOne adlı herkesin erişimine açık hakemli bilim dergisi, büyük penisli erkeklerin daha çok aldatıldığını gösteren bir araştırma yayınladı.Kenya'da balıkçıların eşlerine ilişkilerine katkı sağlayan faktörleri belirlemek üzere evlilik alışkanlıklarıyla ilgili sorular yöneltildi. Çiftlerden erekte haldeki cinsel uzvun uzunluğunu cetvelle belirlemeleri ve net bir ölçü vermeleri istendi. Sunulan rakamlarda fark oluşursa, uzmanlar ya ikisinin ortalamasını çıkardı, ya da daha az yalan söyleyen eşin tahminini baz aldı.

CİNSEL ORGANI AĞRI VE RAHATSIZLIKLA BAĞDAŞTIRIYOR 

Varılan sonuç ise bir hayli çarpıcıydı. Zira aldatılan erkek balıkçılar, cinsel organları daha büyük olanlardı. Araştırmanın yazarı, "Benzer şekilde niteliksel verilerimiz de bu bulguyu doğruluyor. Kadınlar büyük cinsel organı seks sırasında ağrı ve rahatsızlıkla bağdaştırıyor" dedi.

PENİS BOYU TERK ETME NEDENİ OLABİLİYOR 

California Los Angeles Üniversitesi ve New Mexico Üniversitesi tarafından yapılan bir diğer araştırma da kadınların partnerlerini penis boyları nedeniyle terk ettiğini ortaya koymuştu. Araştırmaya katılan 75 kadından 5'i cinsel organı çok büyük olduğu için eşiyle ayrıldığını söylemişti.

(Hürriyet)

Yorumlar