11-17 Şubat haftalık burç yorumları

11-17 Şubat haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın Astroloji öngörüleriyle elmaelma.com'da. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor işte yanıtları.

11-17 Şubat haftalık burç yorumları

11-17 Şubat haftalık burç yorumları Hande Kazanova Astroloji öngörüleriyle elmaelma.com'da. 11-17 Şubat haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu aşk, para, kariyer, iş yorumlarının detayları haberimizde. 11-17 Şubat haftalık burç yorumlarında hangi burcu ne bekliyor, bu hafta hangi burç nelere dikkat etmeli? Hepsinin yanıtları Hande Kazanova'nın elmaelma.com için anlattığı haftalık burç yorumlarında.

KOÇ BURCU: Haftaya parasal konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız ve bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi olacak. Hayatınızla ilgili, görüntünüz ve sağlığınız, girişimlerinizle ilgili konularda beklenmedik olana açık olmanız gereken haftalardan bir tanesi içindesiniz sevgili Koç’lar. Bu etki çarşamba günü devrede olacak ama birkaç gün öncesinden bu etkiyi hayatınızda yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle oluşan girişimlerinizde hızlı ve beklenmedik durum ve olaylara hazırlıklı olmanız gerekecek. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacağınız bir hafta olacak. Beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızda fayda olacak. Perşembe günü itibariyle yaklaşık bir buçuk aydan beri Koç Burcu’nda ilerleyen Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Maddi konularla daha fazla haşır neşir olacağınız bir dönemi başlatacak. Önünüzdeki bir buçuk ay boyunca mücadelenizi parasal konularda vereceksiniz. Para kazanma hırsınız artabilir, daha sağlam koşullar üzerinden ilerlemek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan güzel eşyalara, maddi konulara ilginizin artacağı bu dönem içerisinde para harcamalarınız konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Hafta sonu güzel etkileşimler devrede olacak. Özellikle sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel planlar hayatınızı renklendirebilir. 

BOĞA BURCU: Bu hafta sizin için önemli olacak çünkü Ay, Boğa Burcu’nda iken haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Kendi istek ve beklentilerinize odaklanabileceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Diğer taraftan hayatınızla ilgili duygusal iniş çıkışlarınızın yüksek olacağı bir hafta olacak. Çarşamba günü dikkatli olmanızda fayda var çünkü geri planda durduğunuz işlerinizde enerjinizi düzgün kullanamayabilirsiniz. Etrafınızda ani ve beklenmedik konu ve olaylar cereyan edebilir. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa beklenmedik olana açık olmanız gerekecek. Kadersel olaylarla örülü olacaksınız ve anlık duygusal çıkışlarınız, etrafınızdaki insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir. Kariyer ve iş alanlarınızda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Yaklaşık bir buçuk aydan beri sağlığınızla ilgili konularda bağışıklık sisteminizin aşağıda olduğu bir dönemdeydiniz. Belki kendinizi iyi hissetmiyordunuz. Ancak Mars enerji, savaş ve mücadele demektir ve sizin burcunuza girmesi ile hayatınızla ilgili yön vermek istediğiniz konularda hızlı, mücadeleci ve hareketli bir dönemi başlatacak. Bir buçuk ay boyunca kendinizi önemseyecek, hareketlenecek ve işlerinizin hızlandığını göreceksiniz. İnatçı yapınızla bazı noktalarda sevdiklerinizi üzmemeye özen göstermelisiniz. Perşembe günü kafanıza takılan bir takım konuşma ve düşünceler arkadaş ortamlarınızda sizi zorlayabilir. Pazar günü ise oldukça keyifli etkileşimler devrede olacak. Gezip dolaşacak ve hayatı keyifli açılardan görmek isteyecek ve bunu da başaracaksınız.

İKİZLER BURCU: Haftaya biraz isteksiz enerjilerle giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Geri planda duracağınız ya da önemli konularla uğraşmak istemeyeceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler ya da kariyerinize odaklı birtakım konuşma ve görüşmeler bu hafta da gündeminizden düşmeyecek. Diğer taraftan verilmiş birtakım sözleriniz varsa parasal konularda ödeme yapmanız gereken birtakım alanlar varsa özellikle hafta başında bazı streslere açık olacaksınız. Çarşamba günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ve sosyal çevre ortamlarınızda, kalabalık yerlerde, takım çalışmalarında beklenmedik gelişmeler karşınıza gelebilir. İdealleriniz ve fikirleriniz ile ilgili konularda ani çıkışlar yapabilirsiniz. Seyahatlere dayalı birtakım işleriniz varsa bu konularda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda enerjinizi bir türlü kontrol edemeyebilirsiniz. Organizasyonlarda, aktivite ve davetlerde beklenmedik olana hazır olmanız gerekecek. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döngü içerisine gireceksiniz. Bu dönem içerisinde bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Enerjinizi istediğiniz gibi kontrol edemeyebilirsiniz. Boğaz bölgesi ve ses telleri, farenjit ya da bademciklere dikkat etmekte fayda var sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hafta sonu güzel etkileşimler devrede olacak. Para harcamayı seveceksiniz. Ortak parasal konularda ekonomik davranarak, göz önünde bulunacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla güzel bir hafta sonu sizi bekliyor olacak. 

YENGEÇ BURCU: Haftaya sosyal çevre ortamlarınızın hareketliliği ile merhaba diyeceksiniz sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Bu hareketlilik organizasyonları içerebilir, önemli bir davete katılabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlar hafta başında daha etkili olacak. Eğer arkadaşlarınızla geleceğe yönelik birtakım adımlarınız varsa, bu hafta verdiğiniz sözleri tutamama durumuna karşı dikkat etmelisiniz. Eğitim hayatınızda ve sevdiğiniz insana karşı, karşı tarafı biraz geçiştirmekten kaynaklı olarak bazı stresler yaşamaya meyilli olacaksınız bu yüzden tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Çarşamba gününe dikkat etmeniz gerekecek. Mars son derecelerinde ve kritik durumdayken Koç Burcu’nda yani öncü bi burçta, hareketli, savaşçı ve durmak bilmez enerjilerle dolu olacak. Toplum önünde, kalabalık yerlerde ve iş hayatınızda patlamalara aynı zamanda çok çabuk tepki vermeye, beklenmedik olaylara açık görünüyorsunuz sevgili Yengeç’ler. Bu sizi biraz zorlayabilir. Son dönem doğumlu bir Yengeç iseniz(20-21-22 Temmuz) bu etkiyi hayatınızda daha fazla görebilirsiniz. Sinirli olabilirsiniz ve tepkilerinizi insanlara yansıtabilirsiniz. Perşembe gününden sonra Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Arkadaşlarınız ve çevrenizle olan mücadelelerinizin artacağı bir dönem olacak. Geleceğe yönelik birtakım hızlı hareketler ve eyleme geçme planları devrede olabilir. Bazı konuları biraz ağırdan almak isteyeceksiniz. Bu dönem içerinde hırslı olamayabilirsiniz ancak diğer taraftan inat ettiğiniz konularda başarı karşınıza gelecek sevgili Yengeç’ler. Hafta sonu sevdiğiniz insanla güzel planlar içerisine girmeye özen gösterin. Romantizm rüzgarları hayatınızda etkili olacak. Yapacağınız güzel planlar hafta sonunuzu şenlendirebilir. 

ASLAN BURCU: Hafta başında kariyer ve işle ilgili konular gündeminizi meşgul edecek sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Eğer çalışmıyorsanız toplum önünde olmak isteyeceksiniz ve kalabalık ortamlarda yer alacaksınız. Anne tarafının konu ve olayları bu hafta başında hayatınızda yer edecek. Diğer taraftan eğer yabancı yerlerde ve tanımadığınız insanların yanındaysanız, seyahatte ya da tatildeyseniz dikkatli olmanız gerekecek. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan alacağınız birtakım etkileşimler, sinirli olmanıza ve çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Aynı zamanda seyahatlerde beklenmedik durumlarla karşılaşma ihtimaliniz devrede olabilir. Hukuki alanda, legal meselelerde beklenmedik olaylar karşınıza gelecek. Uzaktaki akrabalarınızın hayatında gerçekleşecek bu beklenmedik oluşumlar sizi hayrete düşürebilir. İlginç haberler alabilirsiniz. Maddi konulara daha fazla önem verdiğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Harcama yapmayacağınıza dair kendinize söz verdiğiniz konularda başarılı olamayabilirsiniz. Perşembe gününden sonra mücadelenizi göz önünde olacağınız ortamlarda kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda daha fazla hareketleneceksiniz. Zaman zaman ısrarcı ve inatçı tavırlarınızla tuttuğunuzu koparma isteğinizin de yüksek olduğunu göreceksiniz sevgili Aslan’lar. Hafta sonu şahane olacak. Yapılması gereken günlük işleriniz varsa bunları kolay toparlayacaksınız ve kafanızı dağıtmak üzere güzel yerlerde bulunmaya özen göstereceksiniz. Bu hafta yorulacaksınız o yüzden hafta sonunu evde dinlenerek geçirmeye özen gösterin. 

BAŞAK BURCU: Fikirleriniz, düşünceleriniz ve diğer insanlarla olan bağlantılarınız, uzaktan alacağınız haberler ile haftanız başlayacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Kendinizi hareketli göreceğiniz haftalardan bir tanesi olacak ancak diğer taraftan önemli işlerinizde koşulları sağlama bağlamak isteyebilirsiniz. Çarşamba gününe dikkat etmekte fayda olacak. Tehlikeli yerlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Gökyüzünde kontrollü bir enerji olmayacak. O yüzden tehlikeli kişi, durum ve yerlerden uzak durmaya çalışmalısınız. Parayla ilgili birtakım girişimleriniz ve büyük bir banka işiniz varsa birkaç gün boyunca bu işlerinizi ertelemekte fayda olacak. Tutkularınızla hareket ettiğiniz noktalarda beklenmedik durumlar karşınıza gelebilir. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, mücadeleci ve koşulları biraz da sizin belirlediğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Bu dönem içerisinde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Birtakım konuları sevgiyle aşmak isteyebilirsiniz. Hayat sizi hızlandırmaya çalışacak sevgili Başak’lar. Sevgililer Günü’nde göz önünde bulunacağınız ortamlarda, sevdiğiniz insanlardan alacağınız güzel etkileşimler hoşunuza gidebilir. Hafta sonu daha keyifli olacak. Çocuğunuzla geçireceğiniz güzel bir pazar, eğer çocuğunuz yoksa sevdiğiniz insanla atacağınız güzel adımlar keyifli bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak.

TERAZİ BURCU: Bu hafta maddi konular sizler için önemli olacak sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Uzun zamandır beklediğiniz bir yerden gelmesini istediğiniz bir para meselesi üzerine düşebilirsiniz. Banka işlemleri, borç, alacak-verecek dengesi, vergi ve kredi gibi konuların hayatınızda öne çıktığını göreceksiniz. Sigortayla ilgili bir işiniz varsa birkaç gün içerisinde halletmeniz için gökyüzü sizi destekleyecek. İş alanlarınızda zaman zaman sıkıntılar var. Günlük hayatınızın ritmini oturtmakta zorlanabilirsiniz. Ailelerinize karşı sorumluluklarınız ön planda olurken, onlara verdiğiniz sözleri tutamama durumuna karşı bu hafta başında dikkatli olmalısınız. Çarşamba günü özel hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler karşınıza gelecek. Sevdiğiniz insanla birbirinize ters tepkiler vermemeye özen gösterin. Ani bir taşınma ve haber eş tarafına gelebilir. Bu dönemde enerjinizi kontrollü kullanmaya özen göstermelisiniz. Öncü bir burçta son derecede gerçekleştiği ve sizde Koç, Oğlak ve Yengeç gibi öncü bir burç olduğunuz için daha fazla etkileceksiniz. En çok ekimin sonunda doğan Teraziler ekilenebilir. 13 ve 14 Şubat zamanında ters, ani ve beklenmedik tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Parasal konularda önemli adımlar, mücadeleler ve savaşlar, uğraşılar devreye girmeye başlayacak ve enerjinizi bu alana harcayacaksınız. Hafta sonu evinizde daha dengeli bir enerji devrede olacak. Bu dengeli enerji ile hafta içerisinde sevdiğiniz insanla anlaşamadığınız konu ve olayları toparlayabilirsiniz. Bir misafir, sevdiğiniz insanla aranızdaki sıkıntı ve sorunları çözmenize yardımcı olabilir. 

AKREP BURCU: Özel hayatınıza odaklı bir şekilde haftaya başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Hafta sonunun keyfinden kurtulamamış olabilirsiniz. Haftaya biraz daha sevdiğiniz insanla planlar yapma isteğiyle başlıyor olabilirsiniz. Ortaklaşa iş yapacağınız insanlarla olan bağlantılar pazartesi ve salı günü hayatınızın merkezinde olacak. Başkalarından onay almak isteyeceksiniz. Ortaklı işlerinizde önemli ve sağlam adımlar atma arzusunda bulunacaksınız. Çarşamba günü dikkatli olmakta fayda olacak. Etkilerini birkaç gün önceden hissedebilirsiniz. İş hayatınızda ya da hayatın günlük akışında, hızlı, beklenmedik ve ani birtakım konu ve olaylar karşınıza gelebilir. İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanların başına bu etkiler gelebilir, aynı zamanda aile bireylerinizin sağlığı ile ilgili konularda yeni birtakım olaylar olabilir. Sürpriz gelişmeler yaşanabilecek haftalardan bir tanesi olacak. Enerjinizi iyi bir şekilde kontrol etmeyi unutmamalısınız. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Enerjinizi ikli ilişkilere ve özel hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı inatçı ve ısrarcı tutumlardan uzak durursanız bu dönemde Mars’ın canlandırıcı etkisini hayatınızda daha rahat yaşayabilirsiniz. Pazar günü oldukça keyifli olacak. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle beraber yapacağınız planlara, sevdiğinizi ya da çocuğunuzu dahil ederek hafta sonunuzu etkin bir şekilde geçirebilirsiniz. 

YAY BURCU: Yapılması gereken gündelik işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Pazartesi ve salı günü iş hayatınızda güzel gelişmeler devrede olurken, boğaz bölgenizdeki hassaslıklarla haftaya giriş yapacaksınız. Konuşamadığınız şeylerden kaynaklı olarak ya da etrafınızdaki insanlara anlatamadığınız dertlerin ön plana çıkmasından kaynaklı olarak boğaz bölgesindeki sıkıntı ve sorunlara bu hafta başında dikkatli olmanızda fayda olacak. Çarşamba günü önemli bir gün olacak. Aşk hayatınızda, sportif faaliyetlerde, yürüyüşlerde, hobileriniz ile ilgili konularda beklenmedik olaylara açık görünüyorsunuz. Eğer spor yapıyorsanız bu dönemde vücudunuzu çok fazla zorlamamanız ve riskli işlerden uzak olmanız sizin için iyi olur. Çünkü beklenmedik ve sürpriz gelişmeler karşınıza gelecek. Sevdiğiniz insana karşı enerjinizi bu dönemde kontrollü kullanmalısınız. Çocuğunuz varsa ona karşı sinirli ve ani tepkilerde devrede olabilir. Perşembe günü itibariyle ile Mars, Boğa Burcu’na geçebilir. Sağlığınız önem kazanmaya başlayacak. Enerjinizi hem sağlığınıza hem de işle ilgili konulara hem de gündelik hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Ses telleri, bademcikler, boğaz bölgesi ve tiroidlere dikkat etmeniz gerekecek. Şekerle ilgili beslenme şeklinizi gözden geçirmenizde fayda olacak. Ev ve aile alanlarınızda ailenize karşı verdiğiniz sözler bu hafta sizin üzerinizde biraz stres yaratabilir. Bu stresleri biraz da siz tetikliyor olacaksınız. Kimseye hayır diyememekten kaynaklı olarak, yapacaklarınızdan daha fazlasını üstlenerek yolunuzda gitmek isteyeceksiniz. Bu da streslerinizi tetikleyecek. Hafta sonu keyifli olacak. 

OĞLAK BURCU: Kış çocukları Oğlaklar haftaya keyifli etkileşimlerle başlayacak bu hafta. Aşk hayatınız önemli olacak ve çocuğunuz varsa onunla ilgili konular pazartesi ve salı günü hayatınızın merkezine yerleşebilir. Sportif faaliyetlere kendinizi vermek yerine size eğlenceli gelen olayların içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda ve iletişime dayalı işlerinizde bu hafta başında dikkatli olmanızda fayda olacak. Sorumluluklarınızı kaldırmak ya da onların altına girmek kolay olmayabilir. Bazı konuşmalarınızda ya da çevrenize karşı sorumsuz algılanabilirsiniz. Çarşamba günü önemli olacak. Ev ve aile alanlarınızda hızlı ve beklenmedik şekilde oluşacak olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Evinizde oluşacak kazalara karşı dikkat etmenizde fayda olacak. Sevdiğiniz insanla şartları ve durumları çok fazla zorlamamalısınız. Eve dayalı parayla ilgili bir konu bir kıvılcım gibi bütün olayı ateşleyebilir. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Daha eğlenceli bir zaman dilimine giriş yapacaksınız. Enerjinizi sevdiğiniz insana ve çocuğunuza daha çok yönelteceksiniz. Dans, tiyatro, sanat ve spor gibi konular hayatınızda önem kazanacak. Durup düşünerek, temkinle ilerleyebilirsiniz. Pazar günü önemli bir gün olacak. Yakın çevre bağlantılarınız keyifli gözüküyor. Sevdiklerinizle beraber yapacağınız planlar keyfinizi yerine getirecek. 

KOVA BURCU: Ailevi konu ve olaylarınız ön planda ve bu haftaya daha çok ailenizle beraber neler yapabileceğiniz üzerine konuşarak ya da evinizle ilgili konularda karar vererek başlayacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. İşlerinizi evinizden idare etmek, sakin bir hafta başı geçirmek önem kazanıyor olacak. Pazartesi günü dikkatli olmakta fayda var. Maddi konularda beklenmedik bir yerden alacağınız bir haber çok çabuk sinirinizi bozabilir. Sinirli, agresif ve olumsuz davranabilirsiniz. Çarşamba gününe dikkat etmelisiniz. Araba kullanırken ve kısa yolculuklarda, iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan ilişkilerinizde patlama enerjisiyle dolu olacaksınız. Hızlı, beklenmedik oluşumlar karşısında dikkatli olmakta fayda olacak. Düşünmeden adım atmamalısınız sevgili Kova’lar. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçiyor. Enerjinizi yuvanız ve evinizle ilgili konulara döndüreceksiniz. Girişimlerinizi şimdilik bir kenara bırakarak, enerjinizi ve vaktinizi daha fazla aile hayatınıza ya da ev ile ilgili konulara harcamaya başlayacaksınız. Pazar günü oldukça keyifli günlerden bir tanesi olacak. Hem geri planda durmak isteyeceksiniz ve yalnızlıktan hoşlanacaksınız. Eğer kalabalık bir aileyseniz ve beraber geçireceğiniz bir aileniz varsa onlarla bir arada olmaktan da keyif alacaksınız ve romantik bir hafta sonu sizi bekliyor. 

BALIK BURCU: Hızlı bir iletişimle haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Yakın çevre bağlantılarınız kuvvetli olacak. Yapacağınız önemli planlar hafta başı sizi hareketlendirecek ve kalıcı planlar peşinde koşacaksınız. Diğer taraftan maddi konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınız çok yüksek olabilir. Düşünmeden hareket etmeye de meyilli bir dönem olacak. Para ile ilgili konularda çarşamba günü hızlı ve ani gelişmelere dikkat etmelisiniz. Hayattan alacağınız keyfin yüksek olacağı diğer taraftan beklenmedik haberlerle ve olaylarla da hayatınızın hızlı akacağı haftalardan bir tanesi olacak. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Yakın çevre konularınız hızlanacak. Enerjinizi daha çok yakın çevrenizdeki insanlara yönlendireceksiniz. Girişimleriniz adına harekete geçmek isteyeceksiniz. Sabit ve sizi destekleyen koşulların peşinden gitmek zaman zaman sizi ağırlaştıracak sevgili Balık’lar. Akrabalar, kardeşler, yakın çevrenizde kimler varsa onlarla olan enerji bağlantılarınızda ısrarcılıktan ve inatçılıktan kaçınmak sizi olası tartışmalar ve sürtüşmelerden koruyacak. İçsel dengenizi korumanız gereken, arkadaşlarınızla ilgili ya da arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızda bazı konulara kafanızı takacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Pazar günü sosyal çevre ortamlarınızda oldukça keyifli etkileşimler sizi bekliyor olacak. Sıkıntı yaşadığınız ve kafanıza taktığınız, sorun olarak gördüğünüz konu ve olayları kolaylıkla toparlayacaksınız. Çok yakın bir arkadaşınızdan güzel bir destek göreceksiniz.

Yorumlar