Kusursuz bir cinsellik için öpüşmeyi öğrenin!

Partnerinizle kusursuz bir ten uyumu sağlamak istiyorsanız kusursuz sevişmeyi keşfetmeniz gerekmektedir. İşte size kusursuz cinselliğe giden o anahtar...

Kusursuz bir cinsellik için öpüşmeyi öğrenin!

Partnerinizle cinsel hayatınız pek yolunda gitmiyorsa ya da ten uyumunu yakalamak için kusursuz bir cinsellik ile her şeyi kusursuzlaştırın. Cinselliğin en önemli başlangıcı olan ön sevişmeyi ne kadar güçlü tutarsanız partnerinizle olan ten uyumu da bir o kadar keyif verici olur. Ancak ön sevişmeninde bazı kuralları bulunuyor. Bir ön sevişmeyi bir bütün haline getiren noktalardan biri de iyi öpüşmeden geçiyor. Öncelikli olarak öpüşmenizi düzeltmeden başlayabilirsiniz! İşte kusursuz bir cinsel birliktelik için 3 altın kural!

 1) İYİ BİR ÖPÜCÜK HER ŞEYİN BAŞLANGICIDIR!

Cinselliği tavan yaptıran en iyi yöntemlerden biri de öpüşmektir. Nasıl iyi öpüşülür öğrenin ve partnerinizi öpün. Unutmayın ki iyi bir öpücük her zaman akılda kalıcıdır. Böylelikle partnerinizin sizi arzulaması çok daha kolay olacaktır.

2) KARTLARI AÇIK OYNAYIN: GÖZÜNE HİTAP EDİN!

İyi bir cinsel birliktelik için göz hitabı çok önemlidir. Partnerinizin yatakta nasıl keyif aldığını öğrenmek için ilk olarak gözüne hitap eden çekici iç çamaşırları giyerek aklını başından alıp ağzından laf alabilirsiniz. Bunun için partnerinizi tahrik edecek gözüne hitap edecek iç çamaşırları giyebilirsiniz. Partnerinizi tahrik etmek için dokunmadan gözüne hitap edebilirsiniz!

3) GECEYE HAZIRLAMAK İÇİN UFAK YARAMAZLIKLAR YAPIN!

Gün içerisinde partnerinizin hazır olması için ufak yaramazlık içeren mesajlar verebilirsiniz. Partnerinizi heyecanlandıracak ipuçları verin. Cinselliği ayakta tutmanın ve seksi mükemmel kılmanın en can alıcı yöntemlerinden biride budur. Partnerinizi arzuladığınız gün içerisinde üstü kapalı mesajlarla iletebilirsiniz. Ancak hepimiz biliyoruz ki mükemmel seks tek taraflı değildir. Zaman zaman sizde isteklerinizi partnerinize belirterek onunda sizi mutlu edecek isteklerinizi söyleyebilirsiniz.

Yorumlar