14-20 Ocak Balık haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Balık haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Balık burcu haftalık yorumlarına göre 14-20 Ocak haftasında özellikle cumartesiye dikkat.

14-20 Ocak Balık haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Balık haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 14 Ocak haftasında Koç burcunu neler bekliyor? Balık burcu aşk, para, kariyer, sağlık alanında bu hafta hangi günler önemli? Balık 14-20 Ocak haftalık burç yorumlarını merak edenler özellikle bu hafta cumartesi günü sinirlerinize hakim olmaya ve sözlerinize dikkat etmeye çalışın. Ayrıca Balık burcu yeni haftaya yılın Ay'ın Koç burcuna hareketi sonrası yaşayacağı etkilerle girecek. Haberimizde hem 14-20 Ocak haftalık Balık burcu yorumlarını okuyabilir hem de Ay'ın hareketinin sonuçlarına ilişkin etkilerin detaylarına okuyabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 14-20 Ocak haftalık Balık burcu yorumlarının detayları...

"Maddi konularda hızlı gelişmeler bu Pazartesi devrede sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. İnişler, çıkışlar, parasal konulardan sizi yakalayacak. Akşam saatlerine kadar bu alanda sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir. Akşam saatlerinden sonra Perşembe gününe kadar yakın çevre ilişkilerinize odaklanacağınız, planlar içine gireceğiniz, iletişiminizi arttıracağınız döneme gireceksiniz. Perşembe gününden sonraysa eviniz, aileniz, yuvanız ve bu alanda dinlenme arzunuzun yüksek olduğunu söyleyebilirim. Sosyal çevre ilişkilerinizde önemli durumlar söz konusu.Bu alanlarda birtakım elemeler, bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde birtakım sorunlar ve sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Cuma günü belki duyacaklarınızdan kaynaklı olarak bir arkadaşınızla olan iletişiminizde bazı konular kafanıza takılabilir ve bu konuları gereğinden fazla gözünüzde büyütebilirsiniz. Olayların ardında başka bir anlam aramaya meyilli olacaksınız sevgili Balık’lar. Belki bir işinizin ertelenmesi ya da işle ilgili bir konunun karşınıza gelmesinden de kaynaklı olabilir. Cuma günü göz önünde bulunacağınızın ortamlarda kadın veya erkek herkesin ilgisini üzerinize çekmeyi başaracaksınız. İş hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. İnsanlarla beraber kuracağınız güzel, sağlam dostluklar iş alanlarınıza olumlu yansıyacak.Cumartesi gününe dikkat edin. Arkadaş ortamlarınızda parasal konularda çabuk tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Pazar günü güneş Kova Burcu’na geçiyor. Hem iş alanlarınızda hem sağlığınız ile ilgili konularda biraz kendinizi geri plana çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem öyle yataktan kalkmak kolay olmayabilir, canınız çok uyumak isteyebilir, yalnız kalmak isteyebilir. Bu dönemde bağışıklık sisteminizi desteklemeyi unutmayın."

 

Yorumlar