14-20 Ocak Yay haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Yay haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Yay burcu haftalık yorumlarına göre 14-20 Ocak haftasında özellikle cumartesiye dikkat.

14-20 Ocak Yay haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Yay haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 14 Ocak haftasında Koç burcunu neler bekliyor? Yay burcu aşk, para, kariyer, sağlık alanında bu hafta hangi günler önemli? Yay 14-20 Ocak haftalık burç yorumlarını merak edenler özellikle bu hafta cumartesi günü sinirlerinize hakim olmaya ve sözlerinize dikkat etmeye çalışın. Ayrıca Yay burcu yeni haftaya yılın Ay'ın Koç burcuna hareketi sonrası yaşayacağı etkilerle girecek. Haberimizde hem 14-20 Ocak haftalık Yay burcu yorumlarını okuyabilir hem de Ay'ın hareketinin sonuçlarına ilişkin etkilerin detaylarına okuyabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 14-20 Ocak haftalık Yay burcu yorumlarının detayları...

"Oldukça hareketli gelişmelerle haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Çocuğunuz varsa beraber yapacağınız plan ve programların bu Pazartesi farklı aktığını göreceksiniz. Diğer taraftan aşk hayatınız önem kazanıyor ve aşk hayatınızda da değişik sıra dışı bir gün sizi bekliyor olacak. Öğleden sonra sürpriz faktörlere ya da açılımlara hazırlıklı olun. Pazartesi akşam itibariyle Ay Boğa Burcu’na geçecek. Boğa Burcu’na geçer geçmez, Perşembe gününe kadar daha fazla yapılması gereken günlük işlerinizin üzerine eğileceksiniz. Tamamlanması gereken konular ön plana çıkacak. Sağlığınızla ilgili konu ve olayların hızlandığını görebilirsiniz. Boğaz ve boyun bölgenize bu dönemde dikkat etmenizde fayda var. Bu hafta Cuma günü hayat hızlanıyor. Özellikle parasal konularda herşeyi biraz ciddi algılamaya meyilli görünüyorsunuz. Bazı olayların ardındaki nedenleri fazlasıyla araştırmaya meyilli olabilirsiniz. Diğer taraftan güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerde devrede olacak. Ama en güzeli Cuma günü aşk hayatınızda beş yıldızlı bir gün. Sevdiğiniz insanla beraber dolaşma, hayatı keyifli algılamak, sinemaya gitmek, paylaşımlar içinde bulunmak için şahane olacak. Hayatınızda bir insan yoksa yine bu dönemde bir insanla tanışabilir ya da uzun zamandır kalbinizi açmak istediğiniz insanla bir araya gelebilirsiniz sevgili Yay’lar. Diğer taraftan Cumartesi günü biraz dikkat etmekte fayda var. Riskli işlerden kaçının, özel hayatınızda hem aşkla ilgili konularda para harcamalarınız yüksek olabilir. Sıkılganlıklarınız yüksek olacağı için düşünmeden harcamaya da meyilli olabilirsiniz. Pazar günü itibariyle özellikle Pazar gününden sonraki dönem çevre ve akrabalarınızla olan bağlantılarınıza odaklandığınız bir dönem olacak. Yakın çevrenizde olan konu ve olaylarla daha fazla ilgileneceksiniz. İletişimsel işlerinizin üzerine düşmekten mutluluk duyacaksınız. Yani bu alandaki girişimleriniz hızlanacak, sevdiklerinizle daha fazla vakit harcamak isteyeceksiniz."

Yorumlar