14-20 Ocak Terazi haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Terazi haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Terazi burcu haftalık yorumlarına göre 14-20 Ocak haftasında özellikle cumartesiye dikkat.

14-20 Ocak Terazi haftalık burç yorumları

14-20 Ocak Terazi haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 14 Ocak haftasında Koç burcunu neler bekliyor? Terazi burcu aşk, para, kariyer, sağlık alanında bu hafta hangi günler önemli? Terazi 14-20 Ocak haftalık burç yorumlarını merak edenler özellikle bu hafta cumartesi günü sinirlerinize hakim olmaya ve sözlerinize dikkat etmeye çalışın. Ayrıca Terazi burcu yeni haftaya yılın Ay'ın Koç burcuna hareketi sonrası yaşayacağı etkilerle girecek. Haberimizde hem 14-20 Ocak haftalık Terazi burcu yorumlarını okuyabilir hem de Ay'ın hareketinin sonuçlarına ilişkin etkilerin detaylarına okuyabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 14-20 Ocak haftalık Terazi burcu yorumlarının detayları...

"Özel hayatınızda hızlı gelişmelerle bu pazartesi başlıyor sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Diğer taraftan eğer bir danışmanlığınız ya da ortakla atacağınız birtakım adımlar varsa pazartesi günü beklenmedik olana açık olun. Duygusal iniş çıkışlarınız gün içerisinde yüksek olacak bu da yüksek tepkiler vermenize neden olacak bu dönemde. Akşam saatleri itibariyle Ay Boğa Burcu’na geçiyor. Perşembe gününe kadar parasal işlerinizin üzerine düşüp, bu işlerinizi halletmenin yollarını arayabilirsiniz. Perşembe gününden sonra ise daha çok seyahatler ve diğer insanlarla yapılacak olan işler, güzel bağlantılara açık olacaksınız sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Hafta sonuna doğru hayat hareketleniyor. Bu hareketlilik içerisinde ev, aile, yuva alanlarınızda olayların daha derinine gitmek, araştırmak, fikirlerinizi insanlara kabul ettirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Diğer taraftan bu cuma günü iletişimsel işlerinizde şans sizden yana olacak. Yakın çevrenizdeki insanların desteğini alarak hem özel hayatınızda güzel adımlar atabilir hem de özel hayatınızdaki güzel etkileşimlerin iş alanlarınıza güzel yansıdığını görebilirsiniz. Cumartesi günü sevdiğiniz insanla kavga etmemeye, sabırsız etkilerle karşı tarafı zorlamamaya özen göstermeniz gerekecek ve bu Pazar günü Güneş Kova Burcu’na geçiyor. Terazi Burçları için aşk hayatlarını ön plana alacakları bir dönem başlıyor. Aşkı daha fazla konuşmak, kendinizi aşkla yenilemek ya da hayata aşkla bakmak önemli olacak. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konu ve olayların bu dönem sonrası hayatınızda daha fazla yer ettiğini göreceksiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde, eğitimsel konularda da hızlı gelişmeler yüzünüzü güldürecek."

Yorumlar