18 Nisan Burç yorumlarınız!

Yengeç, Akrep ve Balıklar Venüs ve Jüpiter Şans Dağıtıyor... Astrolog Demet Baltacı 18 Nisan burçlarınızı yorumluyor....

18 Nisan Burç yorumlarınız!

Bugün 18 Nisan Cuma...Venüs günündeyiz…

Yay burcunda ilerleyen Ay güne iyimser, neşeli, dışa dönük enerjiler veriyor. Sabah erken saatlerden itibaren etkili olacak Ay Neptün karesi ile hayal gücümüz artabilir ve bazı kavramları idealize edebiliriz.

Bugün Balık burcundaki Venüs Yengeç Burcundaki Jüpiter ile üçgen açı yapacak.

Gökyüzünde iyimser ve şanslı enerjilerle birlikte romantizm de artabilir. Duygusal yoğunluk, sanatsal yaratıcılık, maddi ve manevi şanslar günümüze renk katabilir.

Güney düğümle birleşen Güneş geçmişle bağlantılı bazı kavramları ve erkek figürleri gündeme getirebilir.

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup öğrenebilirsiniz)

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Eğitim, yabancılar, medya veya hukuki işler gibi konularda son derece olumlu etkilerle karşılaşabilirsiniz. Karşınıza bir seyahat fırsatı bile çıkabilir. Bu seyahatte ilginizi çekecek pek çok konu ile ilgili çeşitli şeyler öğrenebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Eviniz veya aile yaşamınız ile ilgili hoşunuza gidecek gelişmeler olabilir. Sizden yaşça büyük akrabalarınız bazı maddi desteklerde bulunabilirler. Onlardan, eviniz için beğeneceğiniz bir hediye almanız da ihtimal dahilindedir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün, hiç beklemediğiniz şekilde, maddi durumunuzu olumlu etkileyecek bazı iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Hesapta olmayan bir seyahate çıkma fırsatı yakalamanız mümkündür. Şartları zorlayın ve bu seyahate çıkmaya çalışın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün, maddi  manevi çeşitli fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Kendinizi şanslı hissedeceğiniz ve yardım göreceğiniz bir gündesiniz. Duygusal yaşamınız hareketlenebilir ve romantizm yükselebilir. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı daha rahat ifade edebilir ve takdir toplayabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yaratıcılığınız bugün tepe noktasına ulaşabilir. Yeni fikirler üretmek, yeni yaklaşımlar üzerinde düşünmek ve yeni planlar yapmak için uygun bir gündesiniz. Geleceğe odaklanın ve ileride yapacağınız işleri planlayın. Planladığınız işler için önemli maddi destekler de bulabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Ortaklı işlerinizle ilgili çok şanslı gelişmeler yaşamanız mümkün. Hayal ettiklerinize kavuşmanıza çok az kalmış olabilir. Karşılaşacağınız olumlu gelişmeleri iyi değerlendirebilmek için atacağınız adımlar, gelecekteki maddi zenginliğinizi artırma potansiyeline sahip olabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Kariyer evinizdeki Jüpiter Venüs ile işbirliği yaparak size güzel fırsatlar sunabilir. Bu birkaç günlük süreyi iyi değerlendirmeli, teklifleri geri çevirmemelisiniz. Bugün, şehir içi seyahatler veya şehir dışına kısa yolculuklar da gerçekleştirebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün, hak ederek kazandığınız maddi değerlerle ilgili olumlu etkiler alabilirsiniz. Emeğinizin karşılığını sonuna kadar isteyebilirsiniz. Çocuklarınız ve onların eğitimleri ile ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Maddi konularda o kadar olumlu haberler gelebilir ki, ayaklarınız mutluluktan yerden kesilebilir. Sadece haber almakla da kalmayıp, beklemediğiniz bir yerden yüklü bir miktar para da alırsanız fazla şaşırmamalısınız. Ev, mülk ve gayri menkullerle ilgili gelişmeler hızlanabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Düşünceleriniz daha iyimser ve keyifli hale gelebilir. Maddi kazançlarınız daha tatmin edici olacaktır. Eşiniz veya partnerinizle birlikte keyifli ve romantik bir seyahate çıkabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Neşe, keyif ve eğlence, günün ana konuları olabilir. Arkadaş ilişkilerinizdeki olumlu atmosfer ve uyum, kendinizi son derece iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Yakın çevrenizden bir kişinin size şık ve pahalı bir hediye vermesi de söz konusu olabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

İşlerinizin yolunda gideceği, olumlu bir gün geçireceksiniz. Yeteneklerinizi rahatlıkla gözler önüne serebilirsiniz. Dileklerinizin gerçekleştiği şanslı bir dönemdesiniz. Çevreniz yaptıklarınızı çok beğenebilir ve iltifatları sıralayabilir.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar