19-25 Kasım Yengeç haftalık burç yorumları aşkta ne olacak?

19-25 Kasım Yengeç haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Yengeç haftalık burç yorumları ile Yengeç haftalık aşk yorumu ve para yorumunun detayları.

19-25 Kasım Yengeç burcu haftalık burç yourmları ile aşk, para, sağlık ve iş beklentilerinin detayları elmaelma.com'da. Astroloji uzmanı Hande Kazanova'nın Yengeç burcu haftalık yorumunda dikkat çektiği iki önemli gün var. Yengeç haftalık yorumlarında 22 Kasım perşembe ve 23 Kasım cuma günleri önemli. Zira 22 Kasım perşembe günü Güneş Yay burcuna geçecek. 23 Kasım'da ise Dolunay var. 19-25 Kasım Yengeç burcu haftalık yorumlarında hem Güneş hareketinin hem de Dolunay'ın etkilerinin detaylarını okuyabilirsiniz. Çalışan Yengeçler için haftalık Yengeç yorumlarında mücadele görünüyor. Çalışmayan Yengeçler için ise kalabalık aktiviteler içinde olma isteği artacak. Ve Aslanlar...Bu hafta Aslanlar alıp başını gitmek isteyecek. İşte Yengeç haftalık yorumlarının detayları...

"Eğer çalışıyorsanız iş hayatınızın daha fazla önem kazandığı ve bu alanlarda mücadele ettiğiniz bir hafta olacak. Çalışmıyorsanız da toplumsal işler, diğer insanlarla yapılacak olan işler devreye girebilir ve daha fazla kalabalıklar arasında olmak isteyebilirsiniz. Atik, cesur ve biraz düşüncesiz hareketlerle haftanız başlayacak. Salı günü dış ortamlarda yabancılarla yapılacak olan işler, diğer insanlardan alınıcak destekler önemli olurken, bu alanlarda disipline olmak kolay olmayacak. Karşınıza fırsatlar gelebilir ama siz bu fırsatları istediğiniz gibi değerlendiremeyebilirsiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. İş, hizmet, sağlık konularınız hızlanıyor. Kimliğinizi daha fazla iş hayatınızda göstermeye başlıyorsunuz. Diğer insanlar için bişeyler üretmek, verimli olmak bu dönemde önemli olacak. Merkür bu alanlarınızda geriliyor. İş hayatınızda kendinizi ön plana çıkartarak, neler yapabileceğiniz konusunda düşünerek bütün durumları toparlayacağınız bir döngü olacak. Cuma günü bir Dolunay gerçekleşiyor ve siz bi olayın iç yüzüyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz."

MERKÜR RETROSU BAŞLADI. RETRODA HANGİ BURÇ NEYE DİKKAT ETMELİ? TIKLAYIN...

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI DİĞER BURÇLAR İÇİN NE SÖYLÜYOR?

Yorumlar