19-25 Kasım Boğa haftalık burç yorumları aşkta ne olacak?

19-25 Kasım Boğa haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Boğa haftalık burç yorumları ile Boğa haftalık aşk yorumu ve para yorumunun detayları.

19-25 Kasım Boğa burcu haftalık burç yourmları ile aşk, para, sağlık ve iş beklentilerinin detayları elmaelma.com'da. Astroloji uzmanı Hande Kazanova'nın Boğa burcu haftalık yorumunda dikkat çektiği iki önemli gün var. Boğa haftalık yorumlarında 22 Kasım perşembe ve 23 Kasım cuma günleri önemli. Zira 22 Kasım perşembe günü Güneş Yay burcuna geçecek. 23 Kasım'da ise Dolunay var. 19-25 Kasım Boğa burcu haftalık yorumlarında hem Güneş hareketinin hem de Dolunay'ın etkilerinin detaylarını okuyabilirsiniz. Boğa burcu haftalık burç yorumlarına göre sabırsızlıktan uzak durmanız gerekiyor. 19-25 Kasım haftasında hızlı günler sizi bekliyor Boğalar enerjinizi korumaya çalışın. İşte Boğa haftalık yorumlarının detayları...

"Geçmiş karşılaştırmalarınız bu hafta başında yüksek görünüyor. Bazı konu ve olayların derinine inmek isteyeceksiniz. Kendinize karşı sabırsızlıktan uzak durun, öfkenizi yapamadıklarınıza yöneltmeyin. Perşembe günü itibariyle Güneş burç değiştirip, Yay burcuna geçecek. Parasal konulara odaklanacağınız bir döngü içersindesiniz. Hali hazırda Merkür bu alanlarınızda geriliyor. Parasal konulara çözüm üretmek, çözüm bulmak için daha fazla kendinizi bu alana vereceksiniz. Cuma günü oluşan Dolunay, elinize bir paranın geçmesine sebep olabilir. Parayla ilgili konularda tünelin sonunda ışığı görebilirsiniz. Özellikle bu Dolunay zamanında elinize para geçerken, diğer taraftan harcamalarınızı da kontrol etmeniz gerekicek. Yakın çevrenizdeki konu ve olaylarda önünüzdeki döngüde hızlanmaya başlayacak."

MERKÜR RETROSU BAŞLADI. RETRODA HANGİ BURÇ NEYE DİKKAT ETMELİ? TIKLAYIN...

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI DİĞER BURÇLAR İÇİN NE SÖYLÜYOR?

Yorumlar