Ufuk Bayraktar kimdir cezaevindeki paylaşımı olay oldu!

Ufuk Bayraktar kimdir, neden cezaevine girdi? Dağ adlı sinema filmi ve çeşitli projelerle yıldızı parlayan Bayraktar'ın cezaevi paylaşımı olay oldu!

Ufuk Bayraktar kimdir cezaevindeki paylaşımı olay oldu!

'Dağ' adlı sinema filmi gibi çeşitli projelerle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar bir süre önce ruhsatsız silah bulundurmaktan cezaevine girmişti. Silivri Cezaevinde yatan ünlü oyuncu çektirdiği fotoğrafla olay oldu. Oyuncunun verdiği poz sosyal medyada kısa sürede çok konuşulmaya başlandı. 

'Vatanım Sensin' dizisinde 'Dağıstanlı' rolünü canlandıran oyuncu Ufuk Bayraktar, 11 yıl önce karıştığı kavgada babasına ait ruhsatsız silahı üzerinde bulundurduğu için yargılandığı davadan hapis cezası alarak Silivri Cezaevi'ne gönderildi. Kesinleşen 6 aylık cezasını yatan Bayraktar'ın hapis günlerine ait ilk fotoğraf ortaya çıktı.

CEZAEVİNDEN İLK FOTOĞRAFI...

Türk bayrağının önünde poz veren ünlü oyuncunun cezaevinde senaryo yazarak, kitap okuyarak ve spor yaparak zamanını geçirdiği öğrenildi.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU!

Genç oyuncunun elindeki tespihle verdiği bu poz ise kısa sürede sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı.

RAMİZ DAYININ GENÇLİĞİNİ OYNAMIŞTI

Cezası 3 Mart'ta bitecek olan 37 yaşındaki Bayraktar, 'Ezel' dizisinde hayat verdiği Ramiz Dayı'nın (Tuncel Kurtiz) gençliği rolüyle hafızalarda yer etmişti.

ufuk bayraktar cezaevindeki fotoğrafı

"RUHSATSIZ SİLAH BULUNDURMAKTAN KISA SÜRE SİZLERDEN UZAK OLACAĞIM"

Ufuk Bayraktar cezaevine girdikten sonra sosyal medya sayfasından bir mektup paylaşmış ve "Her erkeğin gençlik döneminde olduğu gibi benim de 2007 yılında karıştığım bir kavgada rahmetli babamın yadigarı ruhsatsız silahlı üzerimde bulundurmaktan dolayı kısa bir süre sizlerden uzak, yüce Türk adaletinin güvenli ellerinde olacağım. Her hayırda bir şer, her şerde de bir hayır vardır. İnşallah 6 ay sonra görüşürüz. Allah'a emanet olun" sözlerine yer vermişti.

Yorumlar