22-28 Ekim Oğlak haftalık yorumu ve aşk falı

Oğlak burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. İşte 22-28 Ekim 2018 arası aşk falı, para falı sağlık, iş falı ve Boğa burcundaki Dolunay'ın Oğlak etkileri.

22 Ekim-28 Ekim 2018 Oğlak haftalık burç yorumları ve aşk falı detayları elmaelma.com'da. Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor, Oğlak burcu bu hafta aşk hayatında neler olacak? Oğlak burcunu bu hafta iş ve para falında neler bekliyor? Hande Kazanova'nın 22-28 Ekim haftası Oğlak burcu haftalık yorumlarında bu soruların tamamına yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca haftalık burç yorumlarında Oğlak burcunu bu hafta önemli bir gün de bekliyor. 24 Ekim Çarşamba günü Oğlak burcunu bu hafta bekleyen en önemli gün. Nedeni ise Dolunay. 24 Ekim Çarşamba günü Boğa burcunda gerçekleşecek olan Dolunay Oğlak burcu etkileri de haberimizde. İşte elmaelma.com olarak sizin için hazırladığımız Oğlak haftalık burç yorumlarının detayları... Özellikle sabah saatlerinde önemli sorumluluklarınızı evde yapmak isteyebilirsiniz yada evden çıkarken bir eşyanızı unutmamaya dikkat edin çünkü gün içersinde bu konuyla yeniden uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Salı günü itibariyle sosyal çevrenizin daha fazla öne çıkacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Dahil olduğunuz ortak bir çalışma içindeyseniz o çalışmanın içersinde bulunmak önem kazanıcak. Gelecek planlarınızı işten elde ettiğiniz gelirlerinizle hızlandıracağınız bir döngü olacak. Bu arada Venüs’de geriliyor yani bazı arkadaşlarınızla aranıza set çekebilirsiniz yada bazı arkadaşlarınızla parasal konularda sıkıntı ve sorunlar yaşadıysanız bu sıkıntı ve sorunlarla yüzleşebilirsiniz.

DOLUNAY OĞLAK BURCU ETKİLERİ

Çarşamba günü bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay, aşk hayatınızda hızlı, beklenmedik, ani oluşumları karşınıza getirebilir yada çocukla ilgili konular süpriz bir şekilde karşınıza gelebilir. Bu dönemde aşk hayatınızda daha sakin hareket etmek önem kazanıcak. Cuma günü durum ve olayları toparlayacağınız bir gün olarak yaşayacaksınız. Sosyal çevre ortamlarınızda önceden görüştüğünüz bir arkadaşınızla yeniden bir araya gelebilir ve olayları toparlayabilirsiniz. Haftasonu sosyal çevrenizle yapacağınız planlar sizin kendinizi daha güçlü ve iyi hissetmenize neden olacak.

OĞLAK BURCU EN BASKIN ÖZELLİKLERİ

İyice uzayan, kendini gösteren ve bitmek bilmeyen kışın içinde dünyaya gözlerini açmış bir kış çocuğunda sıra. Evin en küçüğüdür o ama en büyüğüne özenir, yaşlı olanın anlattıklarından etkilenir, onu taklit etmeye çalışır. O yüzdendir ki gençken bile yaşlı bir edası vardır. Gün içinde çalışmak ve evdekilere yardım etmek onun zevkle yaptığı işlerdendir. Azimle, sabırla, kendine has disiplin ve metotla çalışır. Çünkü soğuğun, en güzel ilacıdır çalışmak; harekettir, eylemdir. Duyguları soğuk tarafından bloke olmuşluğun kaçışıdır. Zor büyüyen ve genelde büyüyene kadar ne olacağını kestiremeyen bu aksi çocuk, büyüdüğünde kendini en ağır yükün altına sokacaktır. Küçüklüğünden beri bunu öğrenmiştir, o yüzden değişime karşı direnç gösterecek, bağlı olduğu düzeni yerle bir eden herkes ve her şeyden uzak duracaktır. En başta AŞK’tan… Aşkta kendisini kaosun bir adım gerisinde hisseden bu gencin, dünyanın yükünü taşıyacak kadar istekli ve azimli olup da,  dünyayı yerinden oynatacak kadar güçlü olan aşkı taşıyamaması, bilinmeyene ve kontrolsüz enerjiye duyduğu korkudan ileri gelir. İşte budur Oğlak… Küçüklüğünden beri biriktirdiği her şeyi hayatına taşır. Bu yüzden geleneksel, saygın, öz bir hayatı tercih eder. Yay burcu gibi abartılı davranışları yoktur, ölçülü, mesafelidir. Yaş tahtaya kolay kolay basmaz, attıkları her adımın ardında yatan bir mantık veya bir denklem muhakkak vardır.

Güneş Oğlak’ta, ciddiyeti, dikkatliliği ve ölçülü davranmayı gerektirirken,  Ay Oğlak’ta duygusal sıcaklıktan yoksundur. Merkür Oğlak’ta metotlu, sorumlu bir şekilde çalışmayı ortaya koyar. Venüs Oğlak’ta, utangaç ve çekingendir; sadık ama duygusal içtenlikten uzak. Mars Oğlak’ta iyi bir organizatördür; kişi kendini ve yapacaklarını planlar ve ona göre harekete geçer. Jüpiter Oğlak, ancak çok çalışıldığında iyi şeyler hak edeceğinin göstergesidir. Satürn Oğlak’sa tam bir zaman efendisidir. Planlı, programlı, dikkatli yapısıyla her tür işin altından kalkmayı sağlar.

KENDİ BURCUNUZ TAMAM PEKİ YA DİĞERLERİ... TÜM BURÇLARIN AYRINTILI HAFTALIK YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

2019 MERKÜR GERİLEMESİ TAKVİMİ BELLİ OLDU... BU TARİHLERİ DİKKAT

Yorumlar