28 Ocak-3 Şubat haftalık burç yorumları

28 Ocak-3 Şubat haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın Astrolojik öngörüleriyle elmaelma.com'da. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor işte yanıtları.

28 Ocak-3 Şubat haftalık burç yorumları

28 Ocak-3 Şubat haftalık burç yorumları Hande Kazanova Astrolojik öngörüleriyle elmaelma.com'da. 28 Ocak-3 Şubat haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu aşk, para, kariyer, iş yorumlarının detayları haberimizde. 28 Ocak-3 Şubat  haftalık burç yorumlarında hangi burcu ne bekliyor, bu hafta hangi burç nelere dikkat etmeli? Hepsinin yanıtları Hande Kazanova'nın elmaelma.com için anlattığı haftalık burç yorumlarında.

28 OCAK-3 ŞUBAT KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftanız parasal konularla başlıyor sevgili Koç’lar. Para alacak-verecek dengesine odaklanmanız ve bu alanlarda daha önemli adımlar atmanız gereken haftalardan bir tanesi olacak. Hafta ortası itibariyle, çarşamba ve perşembe günü ağırlıklı olmak üzere kendinizi dış ortamlara daha fazla atabilirsiniz ya da enerjinizi önemli iş konuşmaları ve görüşmeleri için harcayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber önemli konu ve olayları masaya yatırabilir, çarşamba günü sorun ve problemlerinize çözüm üretebilirsiniz. Diğer yandan geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde güzel konuşma ve görüşmeler karşınıza gelebilir. Bu hafta cuma gününe dikkat etmeniz gerekecek. Cuma günü enerjinizi doğru kullanmaya özen gösterin. Kariyer ve iş alanlarınızda ya da göz önünde bulunacağınız ortamlarda güç çekişmeleri, sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Enerjinizi uygun yerlere kanalize etemeye özen göstermeniz gerekiyor. Pazar günü itibariyle durum ve olayları çok çabuk toparlayacaksınız. Güzel şansla ver fırsatlar karşınıza gelecek.

28 OCAK-3 ŞUBAT BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınız önem kazanıyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminizi daha fazla arttıracağınız, onun konu ve olaylarına daha fazla özen göstereceğiniz haftalardan bir tanesi. Hafta ortası itibariyle ortak parasal konularda önemli gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu alanlarda güzel, olumlu gezegenleriniz var. Durum ve olayları toplarlamak, parasal konularda kazançlarınızı artırmak, karşınıza gelecek olan parayı iyi değerlendirmek durumundasınız. Çarşamba günü kariyer ve iş alanlarınızda göz önünde olacağınız ortamlarda, güzel sonuçlar alacağınız günlerden bir tanesi olacak. Aynı zamanda önemli birtakım konuşma ve görüşmeler, toplantılar ya da anlaşmalar yapmaya da meyilli olacaksınız. Cumartesi günü dış ortamlarda, seyahatlerde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Enerji çatışmalarına açık bir dönem olacak. Kendi fikir ya da girişimlerinizi ortaya koyarken diğer insanların buna tepki gösterdiğini düşünebilirsiniz. Bu da sürtüşme ve problemleri, ego sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Pazar günü itibariyle nihayet hayatınızda güzel açılımlar devreye girecek. Hafta sonu bir taraftan sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken diğer taraftan da parasal konularda güzel adımlar devreye girebilir ve bir sonraki haftanın başında bu etkilerle haftayı başlatabilirsiniz.

28 OCAK-3 ŞUBAT İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftanızı iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular başlatıyor sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Günlük hayatın ritmine kendinizi daha fazla vereceksiniz. Koşturmalarınız artabilir, stratejik planlar yapabilirsiniz. Diğer taraftan hafta ortası itibariyle ikili ilişkileriniz ve özel hayatınıza odaklanacaksınız ve bu konuların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu hafta ortaklaşa atılacak adımlar ve işlerde önemli şanslar sizi mutlu edecek. Eğitimsel konularda ve yabancılarla yapılacak işlerde, geleceğinizi ilgilendiren alanlarda kendinizi geliştireceğiniz, aynı zamanda önemli insanlarla toplantılarınızı hızlandıracağınız haftalardan bir tanesi olacak. Çarşamba ve perşembe günlerini etkin bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta cumartesi gününe dikkat etmelisiniz. Göz önünde olacağınız ortamlar ve sosyal çevre bağlantılarınızda sürtüşmelere açık olacaksınız sevgili İkizler. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamaktan kaynaklı olarak sevdiğiniz insanlar ve arkadaşlarınızla aranızda oluşacak birtakım sorun ve problemleri gözünüzde çok fazla büyütmemelisiniz. Pazar günü ise durum ve olayları toparlamasını bileceksiniz. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel bir tatil planı çok hoşunuza gidebilir.

28 OCAK-3 ŞUBAT YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftanız aşk hayatınızın detaylarıyla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler.hem aşk hayatınıza odaklanacaksınız hem de eğer çocuğunuz varsa onunla ilgili konu ve olaylar hayatınızda daha fazla yer edecek. Hobileriniz, yapacaklarınız, eğitim alanlarınız yine bu hafta başında sizi hareketli kılabilir. Hafta ortasında gelindiğinde birkaç gün boyunca iş hayatınız ön planda olacak. Kendinizi bu alanlarda göstermek isteyeceksiniz. Bu alanlardan önemli şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Diğer taraftan, bir para meselesini halledebilirsiniz. Çarşamba günü parasal konularda önemli işlerinizi harekete geçirebilir ve bu işlerinizde nihai bir sonuca varabilirsiniz. Özellikle ödemeleriniz varsa çarşamba gününe denk getirmeye özen gösterin. Bir kredi ya da borcun altına gireceksiniz yine bugün uygun olacak. Bu hafta en çok cumartesi gününe dikkat etmelisiniz. Enerjinizi göz önünde bulunacağınız ortamlarda hem aile hayatınızda hem de özel ilişkilerinizde ve kariyerinizde istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Birtakım sürtüşme ve çatışmalar, ego sıkıntıları devreye girebilir. Hafta sonu sevdiğiniz insanla büyük güç çekişmelerinden uzak durmakta fayda var. Enerjinizi daha kontrollü kullanmaya özen gösterin sevgili Yengeç’ler. Pazar günü olaylara daha sakin bakmayı biliyor olacaksınız. Parasal konularda güzel adımlar ve sonuçlar, hafta başına taşınacak güzel şanslar keyfinizi yerine getirecek.

28 OCAK-3 ŞUBAT ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Hafta başında ailevi konulara daha fazla odaklanmak isteyebilirsiniz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. İşlerinizi evinizden idare edeceksiniz. Ya da işlerinizi bir an önce toparlayıp evinizde dinlenmek isteyebilirsiniz. Pazartesi koşturmanız gereken birtakım işleriniz varsa bu işlere adapte olmak düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Salı günü akşam saatleri ve hafta ortası itibariyle daha hareketlendiğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. İşlerinizi kolay toparlayacaksınız. Hobilerinizin üzerine eğilebilirsiniz, hayata daha keyifle bakabilirsiniz. Eğitimsel konularda da hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu hafta işten ziyade daha çok özel hayatınıza odaklanmalısınız sevgili Aslan’lar. Çarşamba günü sevdiğiniz insanla yapacağınız güzel bir konuşma kendinizi iyi ifade etmenize neden olacak. Hayata aynı doğrultudan bakacaksınız. Alacağınız kararlar ve yapacağınız planlar sizi mutlu edecek. Cumartesi gününe dikkat etmekte fayda var. Eğer seyahat halindeyseniz, dışarıdaysanız bu ortamlarda enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda da birtakım zorlanmalar devrede olabilir ama diğer taraftan alacağınız haberler karşısında enerjinizi iyi kullanmaya özen gösterin. Pazar günü durum ve olayları çabucak toparlayacaksınız. Özel hayatınızda güzel gelişmeler kendinizi şanslı hissetmenize neden olacak. Aranızdaki sevgi bağlarını daha da güçlendirebilirsiniz. Hayatınızda bir insan yoksa bu dönemde aşkın karşınıza gelmesi de söz konusu olabilir.

28 OCAK-3 ŞUBAT BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

İletişimi yüksek haftalardan bir tanesi sevgili Başak’lar. Bu iletişiminizi yakın çevrenizle sınırlı tutabilirsiniz. Kısa vadeli plan ve organizasyonlar, hayatınızda daha fazla yer edebilir. Hafta ortası itibariyle eviniz ve aileniz önem kazanıyor ve bu alanda atılacak adımları devreye koyacaksınız. Bu hafta çarşamba günü iş alanlarınızda güzel sonuçlarla karşılaşmanız söz konusu olacak. Sıkıntı ve problemlerin üstesinden rahatlıkla geleceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla aynı fikri paylaşacaksınız. Bu çarşamba itibariyle önemli birtakım toplanmalar ve görüşmeler devreye girebilir. Cumartesi günü bu hafta dikkat en dikkat etmeniz gereken günlerden bir tanesi olacak. Hem maddi konularda hem de sizi ilgilendiren önemli meselelerde enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla olan enerjinizin birbirini tutmadığını görebilirsiniz. Karşı tarafı çok fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz. Tehlikeli yer ve durumlardan uzak durmalısınız. Diğer taraftan pazar günü hem ev ve aile alanlarınızda hem de yapılması gereken işlerinizle ilgili konularda ailenizde mutlu, huzurlu, şanslı bir gün geçirmeniz söz konusu olabilir. Ailenizden alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek sevgili Başak’lar.

28 OCAK-3 ŞUBAT TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftanız parasal konularla başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Bu hafta maddi konularla daha fazla ilgili olacaksınız. Hafta ortası itibariyle ile hayatınız hareketleniyor. Aktif bir hafta sizi bekliyor olacak. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız hızlı planlar, aktiviteler yoğun bir şekilde bu alanlara yönelmenize neden olacak. Bu hafta iletişimin her tür konusuyla daha fazla ilgilenecek, önemli işlerinizi başlatmanın yolunu bir şekilde bulacaksınız. Bu hafta çarşamba günü aşk hayatınızda güzel etkileşimler söz konusu olacak. Sevdiğiniz insanla bir araya gelebilir, ilişkinizi yenileyebilir, ilişkinizle ilgili konuşabilir, sıkıntı ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Sanatsal işlerinizde, önemli bir anlaşma, toplantı ya da görüşme karşınıza gelebilir. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda hayata bakışınız oldukça keyifli görünüyor. Bu hafta cumartesi gününe dikkat etmemiz gerekecek. Dikkat etmeniz gereken konuların başında sevdiğiniz insanla olan güç çekişmeleri geliyor sevgili Terazi’ler. Birtakım sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Karşı tarafı harekete geçmek istediği noktalarda biraz baskılayabilirsiniz. Gücünüzü karşı taraf üzerinde uygulamak ya da onun sizin üzerinizde uygulaması sonucunda bazı sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Cumartesi günü doğru iletişimle, sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel konuşmalarla durum ve olayları toparlamanın yolunu bulabilirsiniz.

28 OCAK-3 ŞUBAT AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftaya Ay Akrep Burcu’nda iken başlıyoruz yani sizler için önemli ve kafanıza göre hareket etme isteğinin yoğun olduğu haftalardan bir tanesi olacak sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Alacağınız haberler karşısında çabuk heyecanlanacaksınız ve bu pazartesi, hayatınızdaki duygu iniş çıkışlarınızı biraz daha kontrollü bir şekilde organize etmek isteyeceksiniz. Salı gününden sonra ise daha çok maddi konulara yönelik adımlarınız hızlanmaya başlıyor. Kafanızda birçok plan olabilir. Hayatın tadını ve keyfini çıkarmak istiyor olabilirsiniz ama karşınıza gelcek fırsatları da ıskalamak istemeyeceksiniz. Çarşamba günü ev ve aile alanlarınızda önemli konuşmalar devrede olacak. Ev ile ilgili bir işinizi halledebilirsiniz. Aile büyüklerinizle konuşmalarınızı geliştirebilirsiniz. Sıkıntı ve sorunlarınızın üstesinden gelmek, kendi kafanızdaki planları onlara anlatmak, ailenizle beraber bilgi alışverişinde bulunmak hafta ortasında sizi çok rahatlatacak. Bu haftanın en önemli konusu cumartesi günü oluşacak zorlayıcı açı olacak. Bu açıda yakın çevre bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. İş hayatınızda, hizmet noktanızda hızlı ve düşünmeden atacağınız adımlar, yakın çevrede üzerinizde etki edecek güçlü bir insanla sürtüşmenize neden olabilir. Birbiriniz üzerinde baskı uygulamamaya özen gösterin. Enerjinizi kontrollü tutmaya çalışın sevgili Akrep’ler. Bu enerji çıkışı sizi hiç istenmedik konu ve olaylara sürükleyebilir. Özellikle hafta sonunda kısa vadeli bir plan yaptıysanız, araba ile bir yere gidecekseniz dikkatli olmakta fayda var. Pazar günü ise evinizde ve ailenizle geçireceğiniz güzel saatler ağzınızın tadını yerine getirecek. Aynı zamanda kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz.

28 OCAK-3 ŞUBAT YAY HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftaya biraz geri planda durarak başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Bu pazartesi, önemli işleriniz varsa girişimleriniz konusunda istekli olmayabilirsiniz. Salı günü akşam saatleri itibariyle Ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek. Oldukça hareketli haftalardan bir tanesine doğru gideceksiniz. Çarşamba ve perşembe günleri hayatı daha keyifli algılamanız söz konusu olacak. Çarşamba günü iletişimi yüksek bir gün ve yakın çevrenizdeki insanlarla beraber girişeceğiniz işler önem kazanacak. Diğer taraftan önemli birtakım toplantı ve görüşmeler varsa çarşamba günü yapmaya özen gösterin. Çarşamba günü yakın çevrenizle olan sıkıntılarınızı giderebileceğiniz, sorunlarınız varsa çözüm üretebileceğiniz gün olarak karşınıza gelecek. İş hayatınızda hem çarşamba hem perşembe gününü etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu hafta en dikkat edilmesi gereken günlerden bir tanesi cumartesi günü olacak. Spor yapıyorsanız, gezmek istiyorsanız, çocuğunuzla ya da özel hayatınızda sevdiğiniz insanla girişimleriniz ve adımlarınız varsa bu alanlarda sıkıntı ve problemler, birtakım gü çekişmelerine hazır olmalısınız. Bu dönemde para harcama dengenizi iyi oturtmaya özen gösterin. Kendinizi ve şartları çok fazla zorlamayın. Pazar günü hayatınızla ilgili konularda yakın çevrenizden alacağınız desteklerle etkin bir şekilde yolunuzda ilerleyecek, kendinizi iletişim ayağında çok şanslı görecek, aynı zamanda güzel şans ve fırsatların kapınızı çaldığını da farkedeceksiniz.

28 OCAK-3 ŞUBAT OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftanızı sosyal çevre ilişkileriniz, arkadaşlarınızla yapacağınız planlarla başlatıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Bu hafta önemli olacak. Diğer taraftan hafta ortası itibariyle kendinizi önemli işlerden çekebilirsiniz. Geri plandan yürüttüğünüz işleriniz ve araştırma gerektiren konularınız varsa bu konuların üzerine düşmenin tam zamanı olacak. Çarşamba ve perşembe günü bu anlamda sizi destekleyecek. Hiç beklemediğiniz yerlerden göreceğiniz güzel şanslar ve fırsatlar kendinizi iyi ve sağlam hissetmenize neden olacak. Çarşamba günü maddi konularda güzel bir konuşma ve görüşme olabilir, önemli bir toplantıda bulunabilirsiniz. Bu toplantı sonucunda kafanızdaki planların ve isteklerinizin gerçekleştiğini göreceksiniz. Diğer taraftan cumartesi dikkat etmeniz gereken günlerin başında gelecek. Cumartesi günü eviniz ve ailenizle ilgili konularda enerjinizi kontrol etmeniz gerekebilir. Sevdiğiniz insanla birbirinizi hırpalayabilirsiniz ve bazı güç çekişmeleri karşınıza gelebilir. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayacaksınız. Bu dönemde inatlaşmalardan kaçının sevgili Oğlak’lar. Durum ve olayları toparlama şansınız var. Özellikle maddi konular ve gelecek ile ilgili atılacak adımları devreye koyarak hafta sonunda sevdiğiniz insanla aranızdaki güç çekişmelerini geri planda bırakabilirsiniz. Yeni gelen haftaya ise oldukça şanslı ve bereketli etkilerle başlayacaksınız.

28 OCAK-3 ŞUBAT KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Kariyer koşturmalarınız ve iş fırsatlarınız ile haftanız başlayacak sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. İş hayatınızda hızlı birtakım gelişmeler altında olacaksınız. Salı akşamına kadar duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Salı gününden sonra ise hafta sonuna kadar ki süreçte arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber alacağınız kararlar hayatınızda etkili olabilir. Organizasyonlar, davetler, aktiviteler önem kazanıyor. Çarşamba günü hayatınızla ilgili konularda adım atmak istediğiniz noktalarda güzel sonuçlarla karşılaşma etkiniz çok yüksek olacak. Önemli bir toplantı ve görüşme kendinizi iyi hissettirebilir. İş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizi bu dönemde daha fazla hızlandırabilirsiniz. Başka insanlara yardımlarınızın ön plana geçtiğini göreceksiniz. Cumartesi gününe dikkat etmekte fayda var. İletişimi yüksek bir gün olacak. Aynı zamanda yakın çevrenizle iletişim halinde olduğunuz insanlara karşı patlama etkinizin de yüksek olacağı günlerden bir tanesi olacak. Bu etkiler altında sakarlık ve kazaları üzerine çekmemeye özen gösterin. Öfkenize hakim olmalısınız. Beklenmedik yerlerden birtakım tepkiler almanız söz konusu olabilir. Pazar günü ise geleceğinizi ilgilendirecek önemli işleriniz için güzel haberler alacaksınız. Çevrenizin sizi desteklediğini göreceksiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi de artırmanın daha etkin bir yolunu bulacaksınız. Haftaya da güzel bir şekilde başlayacaksınız.

28 OCAK-3 ŞUBAT BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftaya dış ortamlara bağlı işleriniz ve seyahatlerle ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Diğer taraftan uzaklardan, daha az tanıdığınız insanlardan alacağınız haberler gün içerisinde etkili olabilir. Hafta ortası itibariyle kariyerinizde yapacaklarınıza ya da anne tarafınızdan ailevi konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylar hız kazanabilir. Bu alandan gelebilecek olan şanslı birtakım konuşma ve görüşmeler, birtakım etkileşimler yüzünüzü güldürebilir. Bu hafta çarşamba günü geri planda durduğunuz işlerinizde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Eşinizin hayatında kariyeri ve işiyle ilgili değişik fırsatların ilişkinizi daha da güzelleştirdiğini, paylaşımlarınızı arttırdığını da görebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı birtakım işleriniz varsa bunları kolaylıkla halledeceksiniz. Cumartesi günü önemli günlerden bir tanesi olacak. Para ile ilgili girişimleriniz konusunda enerjinizi dikkatli harcamanız gereken günlerden bir tanesi. Kolay tepkiler vermeye açık olacaksınız. Arkadaş meclislerinizde, bir araya geldiğiniz insanlarla olan bağlantılarınızda maddi konuların ya da size keyif veren birtakım şeylerin aranızı bozmasına izin vermemelisiniz. Karşınıza gelecek olan bu olayları başka alanlara taşımamalısınız. Pazar günü oluşacak güzel açılar kariyerinizle ilgili konularda kendinizi mutlu, iyimser ve şanslı görmenize neden olacak. Yeni gelen haftaya da bu etkilerle başlıyor olacaksınız. 

Yorumlar