Erken boşalma nasıl önlenir kür cinsel performansı güncelliyor!

Erken boşalma nasıl önlenir? İşte 40 yaş erkeklerde en sık görülen problemlerden biri olan erken boşalmanın nasıl önlenebileceğine dair tüm merak edilenler!

Erken boşalma nasıl önlenir kür cinsel performansı güncelliyor!

40 yaş altı erkeklerde en sık görülen cinsel sağlık problemlerinden biri olan boşalmaya dair tüm merak edilenleri Üro-Androloji Uzmanı Prof. Dr. Halim Hattat'tan öğrendik. Erken boşalma nasıl önlenir? İşte erken boşalmaya dair tüm merak edilenler! 

CİNSEL ZEVK VE ORGAZMI OLUMSUZ ETKİLİYOR 

Erken boşalmanın cinsel ilişkinin süresini kısalttığını ve o esnada yapılan davranışların kalitesini düşürdüğünü belirtiyor. Sertleşme fonksiyonunu zedeliyor, partnerde cinsel zevk ve orgazmı olumsuz etkiliyor. Araştırmalarımızda, erken boşalma yaşayan 3 erkekten birinin depresyonda olduğunu, 10 kadından dördünün de eşinin erken boşalması nedeniyle cinsellikten zevk alamadığını tespit ettik. Kalıcı erken boşalmanın hem erkeğin hem partnerinin cinsel fonksiyonları üzerinde zararlı etkileri bulunuyor.

KÜR CİNSEL PERFORMANSI GÜNCELLİYOR

Uzmanlar, kürün cinsel gücü ve performansı artırdığını söylüyor. "Cinsel anti-aging uygulaması sağlık risklerine, yaşam şekline, cinsel performansa göre şekillendirdiğimiz bir kür. Özellikle erken boşalma sıkıntısı yaşayan erkeklere cinsel performansı güncelleme imkanı sunuyor. Bu kür, cinsel güç ve performansı artırıyor. Kür sayesinde cinsel bölgeyi canlandırıyor, gençleştiriyor ve fit hale getiriyoruz. Sadece erken boşalma değil, sertleşme kalitesi, cinsel istek, boşalma süresi, penis dokusu ve şeklinde gençleşme yaşayabilirsiniz. 

'KÜR SAYESİNDE KASLAR GÜÇLENİYOR

Prostat enfeksiyonları-prostat büyümesi, tiroit sorunları, idrar yolu enfeksiyonları, şeker hastalığına bağlı nöropatiler boşalma süresini kısaltabiliyor. Sertleşme problemi erken boşalmaya yol açabiliyor. Boşalma refleksini kazanmak güç ama mümkün. Bu refleksi kontrol etmede kas egzersizleri, penis damar ve sinir sisteminin geliştirilmesi ve beraberinde ilaç ve terapi yöntemlerinden oluşan bir kür  başarılı sonuçlar veriyor. Cinsel bölgeyi bir ağ tabakası gibi çevreleyen kas yapısı erkek cinselliğinde çok önemli işlevlere sahip.  Bu kaslar doğru çalışmadığında erken veya geç boşalma da oluşabiliyor. Erken boşalma kürü dahilinde  tam anlamıyla bu kasların gücünü ölçmek ve kuvvetlendirmek mümkün hale geldi. 15-45 dakika süren özel cihaz çalışmaları ile klinik ortamda bu kaslar ile peniste boşalma ve sertleşmede görev alan kavernöz kası yönetmeyi öğrenebiliyorsunuz.

TÜRKİYE'DEKİ BOŞALMA SÜRESİ ORTALAMA 3,7 DAKİKADIR

Yapılan araştırmalarda dünyadaki boşalma süresinin ortalama 4,5 dakika olduğu tespit edilmiştir. Bu süre 50 saniyeden 44 dakikaya kadar değişmektedir.  Türkiye'deki boşalma süresi ortalama 3,7 dakika arasında olduğu belirlenmiştir.

Uluslararası Cinsel Tıp Birliği erken boşalmanın tanı kriterlerine göre erken boşalma; boşalmanın vajina girişi öncesinde veya girişten sonra yaklaşık 1 dakika içinde olmasıyla tanımlanmaktadır. 60-90 saniye arasında oluşan boşalmalar da muhtemel olarak erken boşalma sorununuz olduğu anlamına gelmektedir.İleri vakalarda penise herhangi bir uyarı olmadan yalnızca cinsel düşünceler bile boşalmayı tetikleyebilir. Boşalmanın süresi kadar, boşalmayı erteleyebilme kabiliyeti, cinsel tatmin seviyesi ve erken boşalmanın çift üzerinde yarattığı olumsuz etkiler de erken boşalmanın tanısında önemli kriterlerdir.  Erken boşalma tanısındaki en önemli faktör ise boşalmanın çiftin isteğinden önce olması ve tatmini azaltmasıdır.

KAYNAK: DHA

Yorumlar