Reynmen derdim olsun şarkısıyla müzik piyasasını altüst etti!

Ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen şarkıcı oldu! ''Derdim Olsun'' şarkısı yayınlanır yayınlanmaz 4 milyon izlendi!

Reynmen derdim olsun şarkısıyla müzik piyasasını altüst etti!

Sosyal medya fenomeni 'Reynmen' adıyla bilinen Yusuf Aktaş, bir süredir klip hazırlıkları yapıyordu. Takipçileri uzun süredir şarkının yayınlanmasını beklerken geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından verdiği haberle şarkısının yayınlandığı haberini verdi. YouTube trend listesinde kısa sürede birinci olan şarkı 5 satte 4 milyon izlendi!

Vine'da çektiği videolarla adından bahzettiren Reynmen adıyla bilinen Yusuf Aktaş, yayınladığı 'Derdim Olsun' şarkısı saatler için tıklanma rekoru kırdı. Ünlü sosyal medya fenomenin yayınladığı şarkı kısa sürede trendler listesinde bir numaraya ulaştı.

REKOR KIRDI!

Reynmen'in yayınladığı şarkı 5 saatte 4 milyon izlenme aldı. Kısa sürede bir numaraya ulaşan şarkı dünya listesine girdi! Yusuf Aktaş'ın Avusturya'da 33, Azerbaycan'da 45, Makedonya'da 38, Almanya'da 24, Bulgaristan'da 49'uncu sırada yerini alıyor.

Fenomen Yusuf Aktaş yayınladığı şarkının kısa sürede trend listesinde bir numaraya ulaştıkan sonra Reynmen sosyal medya hesabından kısa süre sonra ''Ben idrak etmeye çalışıyorum şu an ne oluyor?'' yorumunu paylaştı.

reynmen derdim olsun şarkısıyla rekora koşuyor

Yorumlar