7-13 Ocak İkizler haftalık burç yorumları

7-13 Ocak İkizler haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. İkizler burcu haftalık yorumlarına göre 7-13 Ocak haftasında özellikle salı gününe dikkat edilmeli.

7-13 Ocak İkizler haftalık burç yorumları

7-13 Ocak İkizler haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 7 Ocak haftasında İkizler burcunu neler bekliyor? İkizler burcu aşk, para, kariyer, sağlık alanında bu hafta hangi günler önemli? İkizler 7-13 Ocak haftalık burç yorumlarını merak edenler özellikle bu hafta salı günü ağzınızdan çıkanlara dikkat edin, sinirlerinize hakim olun deriz. Ayrıca İkizler burcu yeni haftaya yılın ilk güneş tutulması sonrasında girecek. Haberimizde hem 7-13 Ocak haftalık İkizler burcu yorumlarını okuyabilir hem de 6 Ocak Güneş tutulması etkilerine ilişkin haberin erişimini bulabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 7-13 Ocak haftalık İkizler burcu yorumlarının detayları...

"Haftaya keyifli etkilerle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Bu hafta başı pazartesi itibariyle ikili ilişkiler ve özel hayat hanenize giren Venüs’ün etkisiyle özel hayatınızda çok keyifli etkileşimler devrede olacak ve sevdiğiniz insanla aranızdaki bağları kuvvetlendireceksiniz bu dönem içerisinde. Sıkıntı ve problemlerini aşmak için uğraşacaksınız. Beraber gezip dolaşabilirsiniz. Değişik, farklı konular peşinden gidebilirsiniz. Bu ilişkinizi daha da canlandıracak ve hareketlendirecek. Salı günü dikkateli olmakta fayda var. Parasal işleriniz çok çabuk tepki vermenize neden olabilir. Arkadaşlarınız, çevrenizle yaptığınız işler varsa, organizasyona dayalı birtakım işleriniz varsa özellikle bu noktalarda kolay kolay insanları dinlemeyeceksiniz. Kafanızın dikine gideceksiniz ve bundan kaynaklı olarak karşı tarafı kolaylıkla kırabilirsiniz. Cuma günü keyifli. Parasal konularda önemli güç dengesinin hayatınızda etkili olacağı günlerden bir tanesi ve önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Hayatınızda değişmesi gereken konu ve olaylar varsa bütün bunları değiştirecek gücü kendinizde bulacaksınız. Pazar günü önemli çünkü birkaç gün öncesinden başlayan bir etkisi var. Birkaç gün sonrasına kadar devam edecek bir etki devrede olacak. İkili ilişkiler, özel hayatınız ve ortaklaşa atılacak adımlarda bazı noktalarda hayal kırıklıklarına, sorunlara sıkıntılara ,düşündükleriniz ve hayal ettiklerinizin eline geçenlerle aynı olamaması gibi etkilere açık olmanız gerekiyor. Eğer girişimleriniz varsa iki kere düşünün. Gerçekçi adımlar atmaya çalışın. Eğer “bana bir şey olmaz” tavrıyla hareket ederseniz bu dönemde atılacak adımların sonuçları sizi biraz zorlayabilir. Bu yüzden iyi düşünmekte fayda var. "

 

 

Yorumlar