8 Temmuz günlük burç yorumlarınız!

Güneş Uranüs Karesi Sürpriz Değişimler Yaratabilir...Astrolog Demet Baltacı 8 Temmuz burçlarını yorumluyor!

8 Temmuz günlük burç yorumlarınız!

Bugün 8 Temmuz Salı...Mars günündeyiz…

Sabah saatlerinde Satürn ile kavuşan Akrep burcundaki Ay, ciddi ve karamsar duygular yaratabilir. Ay Akrep burcunda iken cinsel organlar, idrar yolları, böbrekler daha hassas olabilir. Bedenimizdeki bu bölgeleri daha fazla korumalıyız. Kronik sorunlarda artış gözlenebilir.

Bugün Yengeç burcunda ilerleyen Güneş, Koç burcundaki Uranüs ile kare açı yapacak. Çevremizde ani ve beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. İlişkilerde ani değişimler, kopuşlar meydana gelebilir. Otorite kavramları ile yaşanabilecek anlaşmazlıklar, kaza ve sakarlıklara karşı temkinli olmalıyız.

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup öğrenebilirsiniz)

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Maddi beklentilerinizle ilgili kararlı ve ciddi yaklaşımlarınız olabilir. Banka ve kredi ile ilgili girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak bireysel kararlarınız aile üyeleri ile bazı fikirsel çatışmalar yaratabilir. Hızlı karar vermeden önce bir kez daha düşünün.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sosyal yaşamınızda, çevrenizde birbirleriyle çatışma içerisinde olan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Arabuluculuk görevi üstlenmeniz gerekebilir. Tarafsız kalmayı başarabilirseniz, insanları uzlaştırmanız mümkündür.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Boş vakitlerinizi ortamlarınızı daha rahat kılmak için ne tip uygulamalar yapabileceğinizi düşünerek geçirebilirsiniz. Büyük bir tadilat, yeni bir dekorasyon veya taşınma planları gündeme gelebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Sevdiklerinizle birlikte olma isteğiniz gün içinde güç kazanacaktır. Özel işlerinizi erteleyip arkadaşlarınızla görüşmek veya akrabalarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Evinizin ihtiyaçlarına odaklanabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Dinlenmeyi, tüm konuları inceledikten ve hepsi için birer hareket şekli belirledikten sonra düşünmeye çalışın.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sevdiğiniz kişilerle birlikte yapacağınız, kısacık da olsa büyük keyif verecek geziler gündeme gelebilir. Birkaç saatliğine sakin yerlerde bulunmak, dinlemenizi ve güç toplamanızı sağlayacaktır.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Maddiyat ile ilgili bazı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirmeniz, giderlerinizi incelemeniz mümkündür. Yeni bir harcama programı yaparak maddi açıdan kendinizi rahatlatabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Duygularınız güçlenerek dışarıya yansıyabilirler. İç dünyanızda yaşadığınız her şeyin çevrenizdekiler tarafından rahatça görülmesi mümkündür. Hislerinizi yakınlarınızla paylaşın.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Kendi içinizde olup bitenleri tanımak ve bunların hareketlerinizi nasıl etkilediğini değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu, beklentilerinizi de netleştirmenize yarayacak, böylece ileride faydalar sağlayacaktır.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün, çok sayıda insanın bulunduğu çeşitli sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz. Eskisine oranla daha canlı olacağınız sosyal hayat içerisinde insanlar dost canlısı, sıcak yönünüzü de göreceklerdir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Aile yaşamı içerisinde özgür olmadığınızı düşünebilirsiniz. Ancak bunun üzerinde durmamalısınız. İnsanlar sizi bazı şeylere gerçekten zorlayabilirler ama bu geçici bir etkidir. O yüzden, şimdilik uyum sağlayın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Gelişim fırsatları ile ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Ufkunuzu açacak, size yeni şeyler öğretecek her kavramı kovalayabilirsiniz. Uzmanlarla görüşmeler, araştırmalar ve bir eğitim programına kayıt günün ana konularıdır.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar