Akrep burcu bu hafta yorumları Hande Kazanova 19-25 Mart 2018 aşk, iş, sağlık, para falı

Akrep burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova Akrep burçlarını bu hafta ne bekliyor sorusuna yanıt verdi. Özel hayatınızdaki sorunlara dikkat!

Akrep burcunu bu hafta neler bekliyor? Akrep burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 19-25 Mart 2018 haftalık burç yorumlarına göre Akrep burcunu, altivitelerinize zaman ayırmalısınız. ÖZel hayatınızdaki ilişki arkadaş çevrenizi etkileyebilir. İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarına göre Akrep burçlarını bu hafta ne bekliyor

''Bu haftabaşı, iş alanlarınızda beklenmedik bir gün sizi bekliyor olabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Duygusal olarak çabuk fikir değiştirmeniz, iş arkadaşlarınızın sizi anlamasını zorlaştırabilir. Diğer yandan da anlayışlı ve sevgi dolu olabilirsiniz. Hızlanan aktivitelerinizi bu hafta dengeleyin.

Salı günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza daha fazla önem vermeye başlıyorsunuz. Bu dönemde çok çalışabilir ve iş alanlarınızda yaptıklarınızın karşılığını almak isteyebilirsiniz. Sağlığınız da önem kazanıyor. Bu dönemde başağrılarına karşı tetikte olun. Sorunlarınıza çözüm bulmak, doğru şekilde konuşmak, iletişime geçmek için bu Salı günü güzle günlerden bir tanesi.

Cuma günü Merkür sizin iş, hizmet alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 15 Nisan’a kadar iş başlangıçlarından, görüşmelerinden, yeni projelerden kaçınmalısınız. Anlaşma yapacaksanız, işe başlayacaksınız şartların netliğinden emin olun, durum ve koşulları 2 kez gözden geçirin. Daha önceden iş yaptığınız insanlarla işbirlikleri içine girebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza da gereken özeni göstermelisiniz. İş alanlarınızda yaşayacağınız sıkıntılar sağlığınızda da sorunlara neden olabilir. Cumartesi günü iletişim halinde olduğunuz, iş yaptığınız veya iş yaptırdığınız insanlara karşı sert çıkışlarınız ve müdahaleleriniz olabilir. Anlaşmak kolay olmayacak, şüpheleriniz üzerinizde baskı oluşturabilir.''

Yorumlar