Akrep burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Akrep burcu Haziran 2019 aylık burç yorumlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için anlattı. Bu ay Akrepleri önce Yeniay sonra da Dolunay etkileyecek.

Akrep burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Akrep Haziran 2019 aylık burç yorumlarına göre bu ay 3 Haziran'daki Yeniay'ın etkileriyle başlayacak. Haziran ayı Akrep burcu yorumlarına göre bu ay 14-15 Haziran civarında çevrenizde olacaklara karşı dikkatli olmalısınız. Akrep Haziran burç yorumlarında ayrıca Dolunay'ın da etkileri hissedilecek. 17 Haziran'da oluşacak olan Dolunay'ın etkileri ve Haziran ayında Akrep burcunu neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için şöyle anlattı:

"Bu ay maddi konular ön planda olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Parasal konularda almanız gereken önemli kararlarınız varsa 3 Haziran’da oluşacak Yeniay ile bu kararlarınızı harekete geçirebilirsiniz. 4 Haziran’dan sonra seyahatlerin artacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Daha az samimi olduğunuz insanlarla olan konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. 9 Haziran’dan sonra maddi konularda daha rahat hareket edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. 14-16-19 ve 20 Haziran tarihlerinde dikkatli olmalısınız. Olumsuz düşünce yapısıyla hareket edebilirsiniz. Bazı fikirlerinizin kabul görmediğini fark edeceksiniz. Bu süreçte önemli birtakım girişimleriniz varsa geri adım atmak sizin için faydalı olabilir. 17 Haziran’da bir Dolunay gerçekleşecek. Maddi konularda sıkıntı yaşadığınız alanlarda güzel sonuçlarla karşılaşacaksınız. 21 Haziran’dan sonra kendinizi geliştireceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Seyahatleriniz artabilir. 27 Haziran’dan sonra ise işinizde kendinizi daha çok ortaya koyacaksınız."

Yorumlar