Başak burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Başak burcu Haziran 2019 aylık burç yorumlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için anlattı. Bu ay Başakları önce Yeniay sonra da Dolunay etkileyecek.

Başak burcu Haziran 2019 aylık burç yorumları

Başak Haziran 2019 aylık burç yorumlarına göre bu ay 3 Haziran'daki Yeniay'ın etkileriyle başlayacak. Haziran ayı Başak burcu yorumlarına göre bu ay 14-15 Haziran civarında çevrenizde olacaklara karşı dikkatli olmalısınız. Başak Haziran burç yorumlarında ayrıca Dolunay'ın da etkileri hissedilecek. 17 Haziran'da oluşacak olan Dolunay'ın etkileri ve Haziran ayında Başak burcunu neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için şöyle anlattı:

"Bu ay gözle görülür etkilerin ön plana çıktığı ve toplum önü ilişkilerinizde kendinizi ortaya çıkarmak istediğiniz aylardan bir tanesi sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Kariyer ve iş fırsatları yüzünüze gülebilir. Güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. En önemlisi bu ay dostluk ve arkadaşlıklarınıza dikkat etmeniz gerekecek. 3 Haziran’da bir Yeniay gerçekleşecek. Kariyer ve işle ilgili konular hızlanacak. 4 Haziran’da Merkür, Yengeç Burcu’na geçiyor. Sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. 9 Haziran’dan sonra uzun zamandır kafanızı meşgul eden sıkıntı ve problemleri üstlerinizle konuşmak için uygun bir dönem olacak. Bu ay 14-16-19 ve 20 Haziran tarihlerine dikkat etmeniz gerekecek. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla arkadaşlarınız arasında kalabilirsiniz. 21 Haziran’dan sonra hayatınızı ilgilendirecek kararları ön plana çıkartacaksınız. Ay sonunda ise daha rahat etkiler altında olacaksınız. 27 Haziran’dan sonra dinlemek için aradığınız zamanı bulacaksınız. "

Yorumlar