Akrep burcu olumlu ve olumsuz özellikleri kadın

Akrep burcu kadını olumlu ve olumsuz özelliklerini nelerdir öğrenmek isteyenler işte detaylar. Dikkat edin Akrep burcu kadınlarının sezgileri çok kuvvetli!

Akrep burcu olumlu ve olumsuz özellikleri kadın
-A A+

Akrep burcu kadınını tanımak isterseniz Akrep burcu kadını olumlu ve olumsuz özelliklerini mutlaka bilmelisiniz. Su grubu burcu olan Akrep burcu kadının olumlu özelliklerinin başında isteklerine ulaşmada hırslı, oldukça akıllı olmaları gelir. Alçakgönüllü ve yumuşak bir yapıya sahip olsalar da Akrep burcu kadınının mağdur ve kimi zamanda kibirli olduğunu unutmamak gerekir. Akrep burcu kadını olumlu özelliklerinden bir diğeri de arkadaşlığa verdikleri önemdir. Ayrıca yalan söylemekten hiç hoşlanmayan Akrep burcu kadını kendisinine de yalan söylenmesine tepki gösterir. Akrep burcu kadınının olumsuz özelliklerinde ise dikkat çeken yıkıcı bir  yapıya sahip olmasıdır. Akrep burcu kadını aşırı derecede kıskanç olabilir ve bu durumlarda sinsi davranışlar sergileyebilir. Uyum sağlamada zorluk çeker, geniş bakış açısına sahip değildir ve inatçıdır. Kuşkucu yapısı ile de öne çıkan Akrep burcu kadını kindar olması ile de tanınır. 

AKREP BURCU KADININ OLMAZSA OLMAZLARI NELER?

 Akrep burcu kadını olumlu ve olumsuz özelliklerinde farklı konularda dikkat çekiyor.  Akrep burcu kadını, insanların kendisine yaptığı iyi şeyleri de, kötü şeyleri de asla unutmaz. İyiliğe iyilik ile, kötülüğe kötülük ile cevap verir. Akrep kadınının intikam alma duygusu inanılmaz derecede gelişmiştir. Çevresinde sürekli kötülükten yana davranışlar sergileyen biri varsa, Akrep kadını asla susmaz ve daima karşısında olur.

AKREP BURCU KADINI AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

Akrep burcu kadınının doğal bir cazibesi vardır ve özellikle erkekleri kendilerine çekme konusunda oldukça iyidir. Akrep kadını olumlu özelliklerinden biri de tam anlamıyla bir dişidir ve her şeyden önce bir kadın olduğunun farkındadır. 

Akrep burcu kadını aşk hayatı ise dışardan bakıldığında serbest gibi görülebilir ancak iç dünyasında hassas bir yapısı olduğu için etki altındadır. Kıskanç ve sahiplenici bir yönü olan Akrep burcu kadını karşısındaki kişiye sonsuz değer vererek ilişkisine önem verir.

AKREP GENEL BURCU ÖZELLİKLERİ 24 EKİM-22 KASIM

Element: Su

Nitelik: Sabit

Arketipler: Casus, operatör, dedektif, büyücü, hipnoz

Uğurlu günü: Cuma

Madeni: Plütonyum, radyum, bakır

Uygun taşı: Topaz, hematit, kaplangözü, mıknatıs

Uygun meslekler: Dedektiflik, müfettişlik, casusluk, terapist, operatör doktorluk, yarışçılık, askerlik, pilotluk, politika, görsel sanatlar, hukuk, psikoloji, mühendislik