Aslan 3-9 Aralık haftalık burç yorumu

Aslan haftalık burç yorumlarına göre bu hafta Aslan burcu Yeni Ay etkisi ve biten Merkür gerilemesinin etkilerini yaşayacak. 3-9 Aralık haftası Aslan yorumu.

Aslan 3-9 Aralık haftalık burç yorumu
-A A+

Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor diye merak edenler için 3-9 Aralık haftalık Aslan burcu yorumunun detayları elmaelma.com'da. Astrolog Hande Kazanova 3-9 Aralık haftası Aslan burcu yorumlarını bu haftanın önemli Astrolojik olayları ışığında anlattı. 3-9 Aralık Aslan haftalık yorumlarına göre Aslanlar rahat bir nefes alın çünkü Merkür gerilemesi sona eriyor. 6 Aralık'ta bitecek olan Merkür retrosu sonrası ise Aslanlar 7 Aralık'taki Yeni Ay ile yeni bir döngüye girecekler. Merkür gerilemesi sırasında karar almakta zorlanan Aslanlar için Yeni Ay rahatlatıcı bir etki yaratacak. İşte 3-9 Aralık Aslan burcu haftalık yorumlarının detayları...

"Özellikle sabah saatlerinde daha fazla telefon trafiğinizin arttığını göreceksiniz. Gün içersinde alacağınız haberler karşında gerginlikleriniz yüksek olabilir. Kaldı ki, parasal konularda yada aşk hayatınızla ilgili yapacağınız harcamalarda çabuk tepkiler verebilirsiniz. Bu hafta Merkür düzeliyor, yaklaşık 6 aydan beri ev, aile, yuva alanlarınızda gerileyen Merkür’ün düzelmesiyle beraber ailevi konuları gözden geçirmek ve bu alanda önemli adımlar atmak için doğru bir döngü içersine giriyorsunuz. Evinizi güzelleştirmek, boya, tamir, tadilat gibi olaylar için 6 Aralık’tan sonra adımlar atabilirisiniz. Cuma günü bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay aşk hayatınız ve özel alanlarınızda oluşacak Aslan’lar. Sanatsal işlerinizi başlatmak, kreatif bir işe girişmek yada hobilerinizle ilgili alanlarda önemli adımlar atmak için bu Yeni Ay’ı kullanabilirsiniz. Eğitim, çocuklarla ilgili konular ve aşk hayatınız için bu Yeni Ay size göz kırpıcak. Diğer taraftan da parasal konularda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Başka insanlardan alacağınız görüşler konusunda o kadar emin olmayın."

ASLAN NASIL BİR BURÇTUR?

Sosyaldir, eğlenmeyi, eğlenceyi, spot ışıkları altında olmayı sever. Cömert ve eli açıktırlar. İtibar ve güç kazanmak onlar için önemlidir. Bu sayede merkezde olmaya devam edebilirler. Eril bir burçtur, bu yüzden gizli saklı hareket etmez veya içine atmaz, ne hissediyorsa be düşünüyorsa direk söyler. Söylediği ve yaptığı şeyde nettir. İlgi görmeyi, iltifat almayı, pohpohlanmayı severler. İyi yönetici olmalarının yanı sıra iyi birer organizatördürler. Çok rahat çekip, çevirir, insanları biraraya getirir bir şeyler sunar. Özellikle işin içinde, keyif, mutluluk, eğlence varsa yaptıkları organizasyonda daha çok başarılı olurlar. Çok kolay sinirlenmezler fakat sinirlendikleri anda sesleri, hareketleri sizi şaşırtan derecede ön plana çıkar. Yenilgi kelimesi onların lûgatında yer almayan kelimelerden bir tanesidir.

Üst mide, kalp, sinirler , sırt, sistemiyle ilgilidir. Kaburgalar ve yan taraflarını ilgilendiren tüm hastalıklar, sırt ağrısı, kalp çarpıntısı, kalp sıkışması, şiddetli ateş, kalpteki tüm rahatsızlıklar, gözlerde ağrı, veba, ölümcül salgın hastalıklar, sarı humma Aslan burcunu ilgilendiren başta gelen rahatsızlıklardır.