Balık burcu bu hafta yorumları Hande Kazanova 12-18 Şubat 2018 aşk, iş, sağlık, para falı

Balık burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova Balık burçlarını bu hafta ne bekliyor sorusuna yanıt verdi.

-A A+

Balık burcunu bu hafta neler bekliyor? Balık burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 12-18 Şubat 2018 haftalık burç yorumlarına göre Balık burcunu, bu hafta sizin için biraz melankili geçebilir ancak karşınıza gelebilecek kontrol dışı olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.  İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarına göre Balık burçlarını bu hafta ne bekliyor.

''Haftaya sosyal çevreniz ve arkadaş çevrenizdeki etkileşimlerle başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kendinizi kalabalık ortamlarda güvensiz hissedebilirsiniz ve melankoliye bir eğilim olabilir. Haftanın geneline bakacak olursak, yardım işleri, hayatınızın kontrolü dışında gelişecek olaylara hazırlıklı olmalısınız.

Çarşamba günü geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde içgüdüsel olarak bu aralar neyin, ne kadar ettiğini iyi tahmin edecek, beklenmedik para kazançlarına açık olacaksınız. Hayata keyifle baktıkça işleriniz daha da güzelleşecek.

Perşembe günü yapmanız gereken bir toplantı, bir buluşma gerçekleşebilir. Şanslı etkileriniz var ama hala kafanızı tam olarak toparlamış değilsiniz. Beklenmedik paraya dayalı konuşmalar içine girebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Güneş tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik olaylara maruz kalabilir, bazı kayıplar, sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutulmada olayları iyi kontrol etmelisiniz. Önemli girişimlerinizde bir sonraki tutulmaya kadar desteklenmeyebilirsiniz. Yine de sizi çok fazla etkileyecek, sorun çıkartacak bir tutulma olmayacak sevgili Balıklar. Değişkenliğiniz ve hayata adapte olmanızla birlikte olayları rahat karşılayabilirsiniz.

Cumartesi günü göz önünde olacağınız yerlerde, kalabalık yerlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı noktalarda enerjiniz iyi ve doğru çalışmayabilir. Önemli girişimlerden uzak durun.

Pazar günü itibarıyla kendinize olan güveniniz, iletişim becerileriniz yerine gelmeye başlıyor.Konuşmaktan, paylaşmaktan, fikirlerinizle dikkat çekmekten mutlu olabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz ve göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bencilliğiniz yüksek olsa bile, yine de diğer insanlar için birşeyler yapmaktan geri durmayacaksınız.''