Başak burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık

10 Aralık Başak burcu haftalık yorumları ve Merkür'ün Yay burcuna geçişinin etkilerinin detayları Hande Kazanova Başak burcu haftalık yorumuyla elmaelma.com'da.

Başak burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık
-A A+

10-16 Aralık Başak haftalık yorumları Merkür'ün Yay burcuna geçişi etkisi altında. 13 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan Merkür'ün Yay burcuna geçişi Başak burcunu özellikle ev, aile ve yuva alanlarınızda birtakım sıkıntılarla karşılaşmış olabilirsiniz. Başak burcu bu hafta özellikle de çocuklu Başaklar bazı sorumluluk alanlarında geçirmek zorunda kalacaklar. 15-16 Aralık'a denk gelen hafta sonu bir süredir planladığınız işleri tamamlamak için güzel bir fırsat yaratacak.İşte 10 Aralık haftası Başak burcunu ne bekliyor sorusunun detayları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da.

"Eğlence hayatına ya da size keyif veren konu ve olaylara bile iş gözüyle bakıyorsunuz ve bu haftaya da bu etkilerle başlayacaksınız. Önemli sorumluluklar özellikle çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili önemli sorumluluklar devreye girecek. Salı ve Çarşamba günleri sağlıkla ilgili konular ön plana geçerken yine günlük hayatınızın ritmine daha fazla kulak vermeniz ve hayatınızı buna göre düzenlemeniz gerekecek. Haftasonuna doğruysa özel hayatınız ve ikili ilişkilerinize odaklanacaksınız. Perşembe günü Merkür Yay Burcu’na geçiyor. Kasım ayı içerisinde özellikle ev, aile ve yuva alanlarınızda birtakım sıkıntılarla karşılaşmış olabilirsiniz. Merkür düzeldikten sonra bir kez daha bu alanlarınıza giriyor. Yani ev, aile, yuvayla ilgili konuşma ve görüşmeler hızlanacak sevgili Başak’lar. Ama eski hatalara düşmemek, bazı konuları istediğiniz noktaya çekmek, bu noktadan yaklaşmak için uygun bir zaman dilimi olacak. Emlak alım-satım, kiralama gibi işleriniz varsa şimdi bu işler için harekete geçmenin tam zamanı. Ailenizle olan iletişiminizi hızlandıracak ve aile büyüklerinize daha fazla zaman ayırmayı unutmayacaksınız. Yakın çevre iletişiminiz önem kazanacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde daha kalıcı ve somut adımlar haftasonuna devreye girebilir ve önümüzdeki haftanın başına da özellikle işle ilgili girişimleriniz varsa sağlam adımlarla ilerleyerek, keyifli etkileri devreye sokarak başlayabilirsiniz."