İkizler burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık

10 Aralık İkizler burcu haftalık yorumları ve Merkür'ün Yay'a geçişinin etkilerinin detayları Hande Kazanova İkizler burcu haftalık yorumuyla elmaelma.com'da.

İkizler burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık
-A A+

10-16 Aralık İkizler haftalık yorumları Merkür'ün Yay burcuna geçişi etkisi altında. 13 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan Merkür'ün Yay burcuna geçişi İkizler burcunu ilişki alanında etkilenecek, gelecek planları yapmaya başlayacaksınız. Bu hafta İkizler burçları hukuki davalar ya da bu alanda atılacak adımlar anlamında şanslı bir dönem olacak. İşte 10 Aralık haftası İkizler burcunu ne bekliyor sorusunun detayları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da.

"Para alacak verecek dengesi ile ve bu alandaki sorumluluklarınızla haftanız başlıyor. Elbette tüm hafta boyunca parasal konulara odaklı olmayacaksınız, Salı günü itibariyle daha fazla, seyahatler, eğitimler, diğer insanlarla yapılacak olan önemli işlerinizin üstüne düşebilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz. Özellikle haftasonuna doğru, Perşembe ve Cuma günleri kariyer konularınız hayatınızda hızlanacak ve siz de önemli kararlar alarak bu alanlarınızın üzerine düşeceksiniz. Merkür Yay Burcu’na geçecek Perşembe günü itibariyle. Yani ikili ilişkiler ve özel hayat hanenizde tamamlanmış, karar aldığınız, gözden geçirdiğiniz konu ve olaylar üzerinden artık daha sağlam ilerleyeceksiniz. Önemli konuşmalar, görüşmeler, anlaşmalar, sözleşmeler devrede olabilir. Danışmanlık almak istiyorsanız ya da birileri danışmanlık veriyorsanız bu dönemde önemli konuların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Karşı tarafın hayatına göre hayatınızı şekillendiricek ve bu alanlarda konuşmalarınızı arttıracaksınız. Hukuki davalar ya da bu alanda atılacak adımlar anlamında şanslı bir dönem olacak. Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa atacağınız adımlarda Merkür sizin tarafınızda, sizi destekliyor olacak sevgili İkizler. Haftasonuna doğruysa iş alanlarınızda bir konuyu sağlama bağlayabilir, yeni haftaya daha kalıcı ve etkili bir güçle başlayabilirsiniz."