Yengeç burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık

10 Aralık Yengeç burcu haftalık yorumları ve Merkür'ün Yay'a geçişinin etkilerinin detayları Hande Kazanova Yengeç burcu haftalık yorumuyla elmaelma.com'da.

Yengeç burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık
-A A+

10-16 Aralık Yengeç haftalık yorumları Merkür'ün Yay burcuna geçişi etkisi altında. 13 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan Merkür'ün Yay burcuna geçişi Yengeç burcunu sağlık, hizmet alanlarında sıkıntılar yaratabilir. Pazar günü özellikle haftanın son gününde aşk hayatınız, özel hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girerken bu kararların sağlamlığı hayatınıza olumlu bir şekilde yansıyacak. İşte 10 Aralık haftası Yengeç burcunu ne bekliyor sorusunun detayları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da.

"Bu Pazartesi daha fazla, başka insanların sorumluluklarını üstlenerek yolunuzda ilerleyeceksiniz. Özel hayatınızda önemli birtakım kararlar devreye girecek. Salı ve Çarşamba günleri parasal konuların ön plana çıktığını görecek, alacak verecek dengenizi oturtmaya çalışacaksınız. Haftasonu ise gezmek, dolaşmak, göz önünde bulunacağınız ortamlarda bulunmak önem kazanıyor. Perşembe günü itibariyle Merkür bir kez daha Yay Burcu’na geçecek. Yani iş, hizmet, sağlık alanlarınızda birtakım sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz Kasım ayı içerisinde, şimdi artık bu sıkıntıları bertaraf etmek, gözden geçirmek, doğru noktaya taşımak, üzerinden bir kez daha sağlam adımlarla geçmek anlamında şanslı bir dönem içinde olacaksınız. İşle ilgili konu ve olaylar artabilir, görüşmeleriniz hızlanabilir. Eğer eleman alımı düşünüyorsanız bu hafta tam zamanı. Yanınızda çalıştırdığınız ya da yanında çalıştığınız insanlarla olan iletişiminizin hızlandığını görecek, sağlığınızda kontrollerinizi yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa bu konuların hızlandığını hayatınızda fark edeceksiniz sevgili Yengeç’ler. Bana kalırsa sağlığınızla ilgili konularda harekete geçmek için uygun zamanlarda bir tanesi. Pazar günü özellikle haftanın son gününde aşk hayatınız, özel hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girerken bu kararların sağlamlığı hayatınıza olumlu bir şekilde yansıyacak. Bir sonraki haftayı da güçlü etkilerle başlatacak."