Yaz düğünleri için tavsiyeler çiçek seçimine dikkat edin!

Masallardaki gibi bir düğününüz olsun istemez misiniz? İşte kendinizi rüyada hissetmenizi sağlayacak bir düğün için dikkat etmeniz gerekenler!

Yaz düğünleri için tavsiyeler çiçek seçimine dikkat edin!

Yazın gelmesiyle birlikte düğün sezonu da başlamış durumda. Bu yaz hayallerinin aşkına evet diyecek çiftlerin mutluluklarına bir de düğün telaşı eklenmiş durumda. Masallardaki gibi kusursuz bir düğünle evlenmeyi herkes ister elbetteki! Düğününüzün kusursuz olması biraz düğün modasını yakından takip etmenizle doğru orantılı. Biz de Elmaelma.com olarak yazın evlenecek çiftler için sizlere bu yılın düğün modasında neler olduğunu araştırdık. İşte kusursuz bir düğün için dikkat etmeniz gerekenler! 

 EV YAPIMI İÇECEK SERVİSİ REVAÇTA! 

Eğer düğününüz yemekli olacaksa içecekleri gazlı içecekler seçmek yerine evde hazırlanmış meyve sularını ikram edebilirsiniz. Sıca yaz mevsiminde misafirlerinizin serinlemesine yardımcı olacak bu fikir ortamda hoş bir görüntünün de oluşmasını sağlayacaktır. Misafirlerinizi önemseyip bu davranışta bulunmanız emin olun ki çok hoşlarına gidecektir. 

ÇİÇEK SEÇİMİNE DİKKAT! 

Yaz düğünlerinin en önemli ayrıntısı çiçekte saklı oluyor. Çok fazla bir konsept aramanıza gerek yok. Mis kokulu çiçekler birbiriyle uyumlu mumluklar kullanıp düğününüzü güzelleştirebilirsiniz. İster bembeyaz çiçeklerle isterseniz de rengarenk çiçeklerle dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. 

DÜĞÜN PASTASI ÖNEMLİ! 

Gelelim en önemli konuya! Tabiki düğün pastası! Düğününüzde pişmanlık yaşamak istemiyorsanız pastanızı maket kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra havaların sıcak olmasına istinaden kesinlikle çikolatalı ağır pastaları tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde bu misafirlerinizi rahatsız edecektir. Sade görünümlü meyveli bir pasta emin olun çok yerinde bir karar olacaktır. 

ANILARINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİRECEK BİR ALAN YARATIN 

Düğünüze uygun bir konsept belirleyip, konsepte uygun objelerinizi belirli bir alana yerleştirin. Düğününüze gelen davetliler muhakak resim çektirmek isteyecektir. Sevimli ve şık bir fotoğraf köşesi gelen misafirlerinizin memnuniyetini 2 kat daha arttıracaktır. 

 

 

Yorumlar