Boğa haftalık burç yorumları 18-24 Şubat 2019

Boğa haftalık burç yorumları 18-24 Şubat haftası için Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Boğa burcunu bu hatfa neler bekliyor işte yanıtları...

Boğa haftalık burç yorumları 18-24 Şubat 2019

18-24 Şubat Boğa burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Boğa burcunu bu hafta neler bekliyor, Boğa burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Boğa burcu haftalık yorumları 18-24 Şubat haftası için 19 Şubat'taki Dolunay ve etkilerine dikkat çekiyor. Boğa haftalık burç yorumları ve 19 Şubat Dolunay'ı Boğa burcu etkilerinini detayları şöyle:

"Haftaya ailevi konuların üzerine düşerek giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Seyahat, eğitim, gelecek odaklı birtakım işlerinizde önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Birtakım insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu insanlarla ilişkileriniz daha ciddi bakış açılı ve sorumluluk gerektiren işler ve ilişkiler olacak sevgili Boğa’lar. Mars sizin burcunuza geçti ve hayatınızı biraz hareketlendirdi. Diğer taraftan ev, aile, yuva alanlarında bu hafta başında sizi biraz sinirli ve agresif kılabilir. Salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınız, özel girişimleriniz ya da çocukla ilgili konu ve olaylarda hızlı duygusal gelişmeler ve yenilikler karşınıza gelecek. Bu hafta 19’u itibariyle sosyal çevrenizin ve bu alandaki kontaklarınızın artacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken, onlar için yapacağınız fedakarlıklar bu hafta içerisinde daha fazla görünür olacak. Diğer taraftan önemli girişimler, parasal konularla ilgili önemli birtakım adımlarda cuma günü abartmadan ve aşırı iyimserlikle hareket etmeye özen gösterin. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Hafta sonu ilişkilerden yana şansınız daha yüksek olacak."

Yorumlar