Photoshop foyası ortaya çıkan Seda Akgül, sosyal medyada alay konusu oldu!

Cesur fotoğraflarıyla sosyal medyada sürekli gündem olan Seda Akgül, photoshop foyasıyla sosyal medyanın diline düştü.

Photoshop foyası ortaya çıkan Seda Akgül, sosyal medyada alay konusu oldu!

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla gündemden düşmeyen Seda Akgül, bu kez alay konusu oldu. Akgül, 10 yaşından bu yana dost olduğu bir arkadaşıyla sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı. Aynı fotoğrafı arkadaşı da kendi hesabından paylaşınca, Akgül'ün yaptığı photoshop foyası ortaya çıktı. Seda Akgül, bu hareketiyle sosyal medya kullanıcılarının da diline düşmüş oldu.

FOYASI ORTAYA ÇIKTI 

Sunucu Seda Akgül, yaklaşık iki hafta önce Tayland'ta tatildeydi. Phuket'te bulunan Akgül, 10 yaşından bu yana dost olduğu bir arkadaşıyla sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı. Aynı fotoğrafı arkadaşı da kendi hesabından paylaşınca, Akgül'ün yaptığı photoshop foyası ortaya çıktı. Sosyal medyada paylaşılan bu iki resim gören sosyal medya kullanıcıları şaşkınlıklarını gizleyemedi. Akgül de photoshop yaparak rezil olan ünlülerin arasına girdi.

BİR YILANI ÖPTÜĞÜ GÖRÜNTÜYÜ YAYINLAMIŞTI 

Bir süredir Phuket'te tatil yapan, sosyal medya hesabından son olarak bir yılanı öptüğü görüntüyü yayınlamıştı. Sunucu, Instagram paylaşımına, "Hayatımda çok yılan öptüm ama en masumu buydu." notunu düşmüştü.

Seda Akgül son paylaşımıyla alay konusu oldu!

Yorumlar