Haftalık burç yorumları çarşamba gününe aman dikkat!

Haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Haftalık burç yorumları 10-16 Eylül 2018 haftasında ne diyor? 10-16 Eylül 2018 burç yorumlarına göre çarşambaya dikkat!

Haftalık burç yorumları çarşamba gününe aman dikkat!

10-16 Eylül 2018 haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Haftalık burç yorumlarına göre bu hafta bütün burçlar için 12 Eylül 2018 çarşamba günü kritik olacak. Bütün burçlar bu hafta çarşamba gününe dikkat edin deriz. Haftalık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu detaylarını haberimizden okuyabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 10-16 Eylül 2018 haftası için yaptığı haftalık burç yorumlarının detayları...

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta bir yandan güzel etkiler devrede olurken, diğer taraftan dikkat etmeniz gereken konular olacak. İş ile ilgili önemli insanlardan alacağınız desteklerle yapmanız gereken yada kafanızda planladığınız konu ve olayların üzerine gönül rahatlığıyla düşeceksiniz ve değişik şanslarla karşılaşacaksınız özellikle bu şanslar maddi anlamda yüreğinizi ferahlatıcak. Çarşamba günü dikkatli olmakta fayda var. Alışveriş içerisindeyseniz, yatırım yapacaksınız, banka işleriniz varsa bazı anlaşmazlıklar ufak tefek sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Cuma günü iş alanlarınızda söylediğiniz sözlere dikkat edin. Haftasonu yaptığınız işlerin karşılığını göreceğiniz bir zaman geçireceksiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Pazar günü gerçekleşen Yeni Ay ile beraber kişisel hayatınız, özel hayatınız, aşk, eğitmenlik, sanatsal kreatif ile ilgili alanlarda almak istediğiniz kararlar varsa bu hafta bu kararları gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz özellikle Salı ve Perşembe günleri size göz kırpıyor. Diğer taraftan Mars, Kova burcuna geçecek. Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle beraber mücadelenizi ve ilginizi kariyerinize kaydıracaksınız. Tüm yaz boyunca Mars burada gerilemişti şimdi düzeldi ve bir kez daha aynı noktadan geçecek. Yani o dönem yapamadığınız işleri yapmak için şimdi adım atabilirsiniz. Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. Banka, döviz gibi işlemlerinizde çevrenizin yada arkadaşlarınızın sizi kandırma olasılığına karşı dikkatli olun. Sevdiklerinizle program yapacağınız güzel bir haftasonu sizi bekliyor.

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Salı ve Perşembe günlerini bu anlamda iyi değerlendirmelisiniz. Salı günü itibariyle Mars, Kova burcuna geçecek seyahat, eğitim, hukuki alanlarda ve tüm yaz boyunca gerileyen Mars, parasal alanınızda düzeldi. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular daha az tanıdığınız insanlarla olan işlerinizde kendi gücünüzü ve mücadelenizi ortaya koyacağınız bir döngü içersine gireceksiniz. Uzak yolcuklarda kazalara karşı dikkat etmekte fayda var. İş ile ilgili kariyer’le ilgili bazı oluşumlar aile hayatınıza olumsuz yansıyabilir bazı konuşmalarınızda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın güzelliştiğini göreceksiniz çünkü aileniz için yapacağınız yardımlar size güzel bir haftasonu yaşatıcak.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu haftada Satürn ve Jüpiter’den gelecek olan desteklerle Salı ve Perşembe günü güzel adımlar atabileceksiniz. Mars, Kova burcuna geçiyor özellikle parasal konularınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem mücadelenizi bu alanlarda koyacaksınız. Kredi almak istiyorsanız, bir borcun altına girmek istiyorsanız, eşinizin parasıyla ilgili bir adım atmak istiyorsanız bunların bir kez daha üzerinden geçmek için gerekli şansı ve gücü kendinizde bulacaksınız. Yaklaşık 1,5 ay sürecek olan bu dönem içersinde tehlikeli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta faydalı olacak. Cuma günü fikirlerinizde kararsızlıklar ön planda olacak bu yüzden daha az tanıdığınız insanlarla fikir alışverişine gireceksiniz dikkatli olmakta fayda var. Haftasonu Pazar günü ise sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz yakın çevrenizle doğru planlar yaparak kendinizi mutlu etmeyi başaracaksınız.

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Akşam saatleri itibariyle ve bir kaç gün boyunca yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylara daha fazla kulak kabartıcaksınız. Mars, Kova burcuna geçiyor özellikle Salı günü itibariyle ikili ilişkiler, özel hayatınız, ortaklaşa yapılacak işlerinizde mücadeleci bir dönem başlıyor. Yaz boyunca bu alanlarda gerileyen Mars, size çeşitli sıkıntı ve sorunlar çıkartmış olabilir. Şimdi artık bu sıkıntı ve sorunları aşmanın üzerinden gelmeninde vakti gelmiş bulunuyor. Salı ve Perşembe günlerini özellikle maddi konularda iyi değerlendirmeye özen gösterin. Cuma günü paraya dayalı bir işiniz varsa gözünüzü dört açın çünkü yanlış yönlendirme ihtimali yüksek olacak. Haftasonu ise aile hayatınızda keyifi, mutluluğu, şansı, bereketi tadacaksınız sevgili Aslan’lar.

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Duygusal iniş çıkışlarınız çok yüksek olabilir ama diğer taraftan duygu iniş çıkışlarınızı bu hafta boyunca iyi kontrol etmelisiniz. Salı günü şanslı günlerden bir tanesi yakın çevrenizden gelecek olan desteklerle hayatın size gülümsediğini göreceksiniz. Özellikle uzun vadeli bir işiniz varsa, girişimlerinizi başlatmak istiyorsanız Salı ve Perşembe gününden faydalanın. Mars, Kova burcuna geçiyor hizmet, iş ve sağlıkla ilgili konularda Mars gerilemişti. İşinizde kendinizi ortaya koyamamış, istediğiniz işlerde ertelenmelerin oluştuğunu görmüş olabilirsiniz ama şimdi artık Mars’ın düzelmesiyle beraber bu alanlarla mücadelenizi ve gücünüzü ortaya koymaya başlayacaksınız. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa yada siz birilerinin yanında çalışıyorsanız bazı tartışmalara açık olabilirsiniz. Cuma günü özel hayatınızda bazı hayal kırıklıkları devrede olabilir. Sevdiğiniz insana söylediğiniz bir söz aranızdaki gerilimlere sebep olabilir. Haftasonu güzel etkileşimler devrede olacak, kısa vadeli planlara odaklanacaksınız ve etrafınızdaki insanlarla yapacağınız planlara özel hayatınızdaki insanı da dahil edecek, güzel bir gün geçireceksiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Özellikle vazgeçmek istediğiniz konular varsa, hayatınızı yeniden düzenlemek istiyorsanız, ruhsal çalışmalar yapmak istiyorsanız, kötü alışkanlıklarınız varsa bunlarla ilgili bir adım atmak istiyorsanız işte bu Yeni Ay’ı kullanabilirsiniz. Yeni bir işe başlama, yeni bir yere gitme, yeni kararlar almak anlamında çok desteklendiğiniz bir süreç değil. Geri planda durduğunuz işlerinizde ailevi alanlarda güzel şanslar altında olacaksınız bu hafta. Salı ve Perşembe günlerini iyi değerlendirin hem maddi konularda, hem manevi konularda. Cuma günü gözden kaçırdığınız detaylar iş alanlarınızda hayal kırıklıkları ve sıkıntı sorunları tetikleyebilir. Bu dönemde karşınıza gelecek olan bir iş varsa lütfen herhangi bir şekilde anlaşmaya imza atmayın. Haftasonu beklenmedik yerlerden gelecek olan para haberleri hayattan alacağınız keyfi iki’ye katlayabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Salı ve Perşembe günlerini harekete geçmek anlamında iyi kullanmaya özen gösterin. Mars, Kova burcuna geçiyor. Ev, aile ve yuva alanlarınızda yaz boyunca gerilemekteydi şimdi buraya düzelmiş bir şekilde geliyor. Eviniz, aileniz, yuvanız ve bu alanlarda 1 - 1,5 ay boyunca enerjinizi ortaya koyacaksınız. Aile büyüklerinizle anlaşmazlıklar, bazı geçmiş konu ve olayların karşınıza gelmesi ve düzeltilmeyi beklemesi gibi durumlar olabilir işte şimdi bütün bunları yapacak gücü ve enerji’yi kendinizde bulacaksınız. Cuma günü sosyal çevrenizde bazı konuşmalarınız sıkıntı yaratabilir, bazı insanların sizi yanlış yönlendirdiğini görebilirsiniz kafanız karışık olabilir. Bu yüzden önemli işleriniz varsa Cuma gününe denk getirmeyin. Pazar günü sosyal çevrenizdeki insanlarla gelecek planları yapabilir, hayatınızı renklendirebilir, büyük organizasyon planlarına dahil olabilirsiniz.

YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta oldukça şanslı olacak Salı ve Perşembe günlerini aktif kullabilirsiniz. Salı günü itibariyle Mars, Kova burcuna geçiyor. Yakın çevre ve iletişim alanlarınızda ilerleyecek. Enerjinizi, mücadele alanlarınızı yakın çevre alanlarınıza kaydırıyorsunuz daha fazla yakın çevrenizdeki insanlarla temas edebilirsiniz. Yaz döneminde yaşadığınız olayları düzeltmek için uygun bir dönem olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda bazı konuşmalar, bazı fikirler sizi desteklemeyebilir, hayal kırıklıkları devrede olabilir, anne - baba çekişmesi devrede olabilir. Toplumsal konularda ve kariyerinizle ilgili alanlarda Cuma günü önemli adımlar atmayın. Pazar günü kendinizi dışarı atabilir ve oldukça aktif bir güç geçirebilirsiniz sevgili Yay’lar.

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Mars, Kova burcuna geçiyor. Tüm yaz boyunca para alanlarınızda gerilemekteydi. Bu yüzden parasal konularda istediklerinizi yapamamış, yatırımlarınızı yapamamış, harcalamarınızda sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi Mars’ın bu alanlarınıza düzgün bir şekilde girmesiyle beraber bütün bunları telafi edecek gücü bulacaksınız. Diğer yandan teknolojik aletlere olan ilginiz daha fazla artabilir bu dönemde bu alanlara daha fazla harcamalarda bulunabilirsiniz. Diğer taraftan da para kazanmanın gücünü bilecek ve bu alanda mücadelenizi ortaya koyacaksınız sevgili Oğlak’lar. Cuma gününe dikkat etmelisiniz diğer insanlardan çok çabuk etkilenebilirsiniz, kafa karışıklığı ve aldanma etkisine karşı dikkatli olun. Önemli işlerinizi hafta başına bırakmak aklınızın bir köşesinde bulunsun. Pazar günü seyahat, dış ortamlarda bulunma yada diğer insanlarla beraber olacağınız keyifli bir haftasonu geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Salı ve Perşembe günü bu anlamda sizi destekliyor olacak. Şanslı etkileşimler devrede, parasal konularda güzel getirelerle karşılaşabilir aynı zamanda bazı işlerinizi sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Mars, Kova burcuna geçiyor. 13 Ağustos’dan beri üzerinizde hissettiğiniz gerginlik, hastalık, olumsuz enerjilerin artık geride kaldığını göreceksiniz. Mars, sizin burcunuza geçiyor ve sizi yeniden yapılandıracak. Yalnız Mars, savaşcı ve hareketli bir gezegen olduğu için sizin burcunuzda dolaştığı için özellikle çarpmalar, düşmeler konusunda dikkatli olmalısınız ama hayatınızla ilgili konularda da hızlı kararlar alacağınız bir dönem. Cuma günü parasal konularda kafanız karışık olabilir bu etkiye dikkat edin. Haftasonu göz önünde bulunacağınız ortamlarda eğer çalışıyorsanız kariyerinizde güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Gelecek olan haberler sizi çok mutlu edecek ve bu haberlerle beraber geleceğe yönelik adımlarınızda daha güçlü olduğunuzu göreceksiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

İkili ilişkiler ve özel hayatınızda gelecek planlarınızı hızlandırdığınız yine ortaklaşa olan işlerinizde güzel tekliflerle karşılaştığınız bir hafta olacak. Mars, Kova burcuna geçiyor ve Kova burcuna geçmesiyle beraber enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Özellikle parasal konularda bazı sıkıntılar ve zorlanmalar devrede olabilir enerjiniz doğru çalışmayacak. Enfeksiyonel hastalıklara, bağışıklık sisteminizin düşmesine karşı oluşacak rahatsızlıklara karşı önleminizi alın.  Önemli bir iş için hareket etmek istiyorsunuz ve yapamadığınızı görüyorsanız çok fazla zorlamayın Mars bu noktadan geçtikten sonra gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda bazı aldanmalara ve hayal kırıklıklarına açık olacaksınız. Pazar günü sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız bir seyahat yada yolculuk kendinizi şanslı ve mutlu hissetmenize neden olacak.

Yorumlar