Koç burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık

10 Aralık Koç burcu haftalık yorumları ve Merkür'ün Yay burcuna geçişinin etkilerinin detayları Hande Kazanova Koç burcu haftalık yorumuyla elmaelma.com'da.

Koç burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık
-A A+

10-16 Aralık Koç haftalık yorumları Merkür'ün Yay burcuna geçişi etkisi altında. 13 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan Merkür'ün Yay burcuna geçişi Koç burcunu bu hafta yeni fikirler, işbirlikleri ve seyahat planları arasında etkileyecek. 15-16 Aralık'a denk gelen hafta sonu ise Koç burcu için parasal fırsatlar görünüyor. İşte 10 Aralık haftası Koç burcunu ne bekliyor sorusunun detayları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da.

"2018’in son haftalarından bir tanesindeyiz. Bu hafta daha fazla iş güvenliğinize, iş hayatında yapılması gerekenlere konu ve olaylara odaklanacaksınız. Perşembe günü Merkür Yay Burcu’na bir kez daha geçecek. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, işle ilgili konular, diğer insanların fikirleri, diğer kültürlerle yapılacak her tür iş anlaşması gündeme gelebilir bu dönemde içerisinde. Çok meraklı olabilirsiniz, seyahatlarınızı yeniden gözden geçirebilirisiniz, geleceğinizi ilgilendirecek olan işlerinizde konuşma ve görüşmelerinizin artacağı bir döngü içinde olacaksınız. Daha az tanıdığınız ve samimi olduğunuz insanlarla daha fazla iletişim haline gireceksiniz. Yine bir kitap yayınlamak ya da kendinizi ön plana çıkartmak, işinizi ön plana çıkartmak, seyahatle ilgili birtakım işlerde adımlar atmak, kariyerinizi ilgilendirecek ticari konularda faaliyete geçmek için uygun haftalardan bir tanesi. Haftasonu daha kalıcı ve güzel etkileşimler devreye giriyor. Özellikle parasal konularda sağlam adımlarla ilerleyeceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. "