Mart burç yorumları 2019 Merkür gerilemesi etkileri

Aylık burç yorumları Mart 2019 için elmaelma.com'da. 2019 Mart burç yorumlarında Merkür retrosu var. Mart ayında hangi burcu ne bekliyor Hande Kazanova anlattı.

Mart burç yorumları 2019 Merkür gerilemesi etkileri

Mart 2019 burç yorumları elmaelma.com'da. Aylık burç yorumları Mart 2019 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu etkilerini Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için anlattı. Aylık burç yorumlarında Mart ayında hangi burcu ne bekliyor sorusuna yanıt bulabileceğiniz gibi, Mart 2019'daki önemli astrolojik olayların burçlara etkilerini de okuyabilirsiniz. Mart 2019 aylık burç yorumlarında en dikkat çeken astroloji olayı 5 Mart'ta başlayacak olan Merkür gerilemesi olacak. 2019 yılının ilk Merkür retrosu 28 Mart'ta bitecek. Dolayısıyla Mart aylık yorumlarının tamamında Merkür gerilemesinin etkilerini hissedeceğiz. Merkür retrosunun başlaması ardından 6 Mart'taki Yeni Ay da burçları etkisi altına alacak. İşte Merkür retrosunun etkisi altında yaşayacağımız Mart ayının burç yorumlarının detayları...

MART 2019 KOÇ BURCU AYLIK YORUMLARI

Mart ayına sosyal çevre bağlantılarınızla hızlı bir şekilde giriş yapacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Özel hayatınızın dışında bu ay daha çok değişik çevrelerde insanlarla beraber olmak isteyecek, yeni ortamlarda tanışacağınız insanlardan fayda göreceksiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz, demokratik ve daha anlayışlı yönlerinizi ön plana çıkartacağınız aylardan bir tanesi olacak. Mart başında Merkür gerileyecek.5 Mart itibariyle Merkür’ün gerilemesi ile geçmiş konu ve olaylarla bir kez daha yüzleşebilirsiniz. 28 Mart’a kadar çok büyük girişimlerden, anlaşmalardan ya da birtakım verilecek sözlerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Diğer taraftan hem yakın çevre ilişkileriniz, iletişim ayağınız ve günlük hayatın iş akışında birtakım sıkıntı ve problemler, iletişim sorunları karşınıza gelebilir. Bu Merkür gerilemesi programatik bir derecede başlayacak. 10 Mart’a kadar durum ve olayları toparlamak ya da bu olaylar karşısında psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmemek gibi etkilere karşı da dikkatli olmakta fayda var. 6 Mart’ta bir Yeniay oluşacak. Bu Yeniay sizi desteklemeyecek sevgili Koç’lar. Durum ve olayları, planları ve yapacaklarınızı bir kez daha gözden geçirmeye özen gösterin. 20 Mart’tan sonra Güneş, sizin burcunuza geçecek. Kendinizi daha şanslı, iyimser, mutlu ve hayatta karşı güçlü hissedeceksiniz. Harekete geçme isteğiniz 20 Mart’tan sonra hızlanabilir. 21 Mart’ta oluşacak Dolunay ile beraber özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa atacağınız adımlarda önemli duygusal sonuçlarla karşılaşacaksınız. 

MART 2019 BOĞA BURCU AYLIK YORUMLARI

Bu ay kariyer ve işle ilgili konularda önemli ilişkileriniz ile başlayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Kendinizi göstereceğiniz aylardan bir tanesi içine gireceksiniz. Patronlarınız, üstleriniz ve çalıştığınız insanlarla kuracağınız ilişkiler bu ay önemli olacak ve kendinizi işinizde daha fazla ön plana çıkarmak ve göstermek isteyeceksiniz. Bütün bunların kuracağınız sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar ile olduğunu da bilip buna göre hareket etmekten keyif alacaksınız. 5 Mart itibariyle Merkür gerilemeye başlayacak. Merkür sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerileyecek. 28 Mart’a kadar arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz önemli işlerde, aktivitelerde, organizasyonlarda ve davetlerde birtakım iletişim sıkıntılarına açık olacaksınız. 5 Mart ile 12 Mart arasındaki döneme dikkat etmek önemli olacak. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle, iletişim halinizde olduğunuz insanlarla birbirinizi yanlış anlayabilir, oluşacak bir durum karşısında hemen moralinizi bozabilirsiniz. 6 Mart’ta bir Yeniay gerçekleşecek ve geleceğe yönelik her türlü işleriniz için sizi hızlandırmak isteyecek ama Merkür’ün geri gidiyor olması daha önceden konuştuğunuz, yapmadığınız ve tamamlamak istediğiniz işlerinizi bitirmek ve bu işler için harekete geçmek anlamında sizi destekleyecek. 20 Mart günü Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Hayatı anlamlandırmak, gözden geçirmek ve yeni planlarınızı oluşturmak anlamında önemli bir dönem olacak. 21 Mart’ta sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay’da iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda dengeyi iyi sağlamalısınız ve atılacak önemli birtakım adımlar varsa bunları devreye sokabilirsiniz. Bunun için Merkür’ün düzelmesini beklemelisiniz. Merkür 28 Mart itibariyle düzelecek ve rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. 31 Mart itibariyle enerji alanınız değişmeye başlayacak ve parasal konular önem kazanacak.

MART 2019 İKİZLER BURCU AYLIK YORUMLARI

Geçtiğimiz ay parayla ilgili konularda uğraşılarınız artmış olabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Mart ayına girer girmez seyahat alanlarınız hızlanmaya başlıyor. Seyahat etmeyi seveceksiniz ve yeni insanlarla bir araya girebilirsiniz. Farklı ve değişik kültürlerden etkilenebilirsiniz. Hem seyahat hem eğitimle ilgili konularda kendinizi gösterecek, ilişkilerinizi kuvvetlendirecek, demokratik, rahat ve hayata keyifle bakan yönlerinizi ön plana çıkartacaksınız. Medya ile işiniz varsa bu alanlarda önemli sorumluluklar bu ay devrede olacak. Bu ayın önemli etkisi hemen ay başında 5 Mart’ta devreye giren Merkür gerilemesi olacak. Merkür sizin kariyer ve iş alanlarınızda etkili olacak sevgili İkizler. Bu yüzden iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminize, göz önünde bulunacağınız ortamlarda insanlarla yapacağınız konuşmalara, yeni anlaşmalara, görüşmelere ve toplantılara girerken özellikle fikirlerinizin net olmasına özen göstermelisiniz. Bu alanlarda yeni adımlarınızı başlatmaktan kaçınmalısınız. 28 Mart’a kadar geçmiş konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Bu olayları tamamlamak ve sonuca erdirmek için bu Merkür gerilemesini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 6 Mart’ta bir Yeniay gerçekleşecek ve sizin kariyer ile iş alanlarınızda oluşacak. Tamamlanması gereken konularda atılacak adımlarınızı bu Yeniay ile beraber başlatabilirsiniz. 20 Mart’tan sonra sosyal çevre konularınıza önem vereceksiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilir ve sosyal organizasyonlardan yana fayda sağlayabilirsiniz. 21 Mart günü bir Dolunay gerçekleşecek. Sıfır derece Terazi Burcu’nda olacak bu Dolunay, önemli kararları, başlangıçları ve uygulamaları karşımıza getirecek. Bu uygulamaları aşk hayatınızda, özel ilişkilerinizde ve çocukla ilgili oluşumlarda, kreatif ve sanatsal işlerinizde başlatabilirsiniz. Alacağınız kararların duygusal anlamda sizi mutlu edecek kararlar olmasına özen göstermelisiniz sevgili İkizler. 31 Mart itibariyle Mars sizin burcunuza geçecek ve enerji alanınızı değiştirecek. Geçtiğimiz aydan bu yana üzerinizde hissettiğiniz bıkkınlık, stres ve öfkenizi içinize atma gibi durumlar artık geride kalmış olacak. Hareketleneceksiniz ve fikirlerinizi etrafa yayarak hızlanacaksınız. 

MART 2019 YENGEÇ BURCU AYLIK YORUMLARI

Mart ayına ortak parasal konularınızın üzerine eğilerek başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Ortak parasal alanda neler yapabileceğinizi göreceğiniz bir ay olacak. Bu yüzden para işlerinizi toparlamak, diğer insanlardan destek almak ve yardım istemek anlamında şanslı aylardan bir tanesi olacak. Burada size yardım edecek insanların, sizin hayatınız ve yapacaklarınız için çaba sarfettiklerini görecek ve mutlu olacaksınız. 5 Mart itibariyle Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, geleceğe yönelik adımlarınız aynı zamanda medya ve hukuki alanlarınızda gerileyecek sevgili Yengeç’ler. Bu yüzden legal meselelerin üzerine dikkatle eğilmek önemli olacak. Gözden kaçırdığınız bir detay, birtakım anlaşmalarda ya da mahkemeyle ilgili bir işiniz varsa bu alanlarda daha gerçekçi ve doğru adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Daha önceden seyahat ettiğiniz ve keyif aldığınız size sanatsal gelen yerler varsa bu ay bir kez daha bu yerleri dolaşmak ruhunuza iyi gelebilir. Seyahat edeceksiniz her türlü işinizi kontrol altına almak ve gözden geçirmek anlamında da bu ay dikkatli olmanızda fayda var. 6 Mart’ta bu alanlarda bir Yeniay gerçekleşecek ancak Merkür gerilediği için seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, yurt dışı bağlantılı konular, girişimler ve yayıncılık alanında ya da hukuki alanda, medya alanında önemli işleriniz varsa, yenilikleri başlatmak yerine yarım kalan işlerinizi bitirmek önem kazanacak. 20 Mart’tan sonra Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Sizin döneminiz başlıyor sevgili Yengeç’ler. Kariyer ve iş bağlantılarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Kendinizi işinizde göstermek isteyeceğiniz bir dönem olacak ve kendinizi güçlü hissedip, fikir ve planlarınızı daha hızlı bir şekilde aktarmaktan çekinmeyeceksiniz. 21 Mart, sıfır derece Terazi Bucu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Sizin ev, aile ve yuva alanlarınızı tetikleyecek olan bu Dolunay, ailenizle ilgili hassas ve duygusal kararların bu Dolunay ile beraber karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Kentsel dönüşüm, evinizle ilgili bir konu ya da ev hayatınız için yapmanız gereken önemli bir adım bu Dolunay’da hayatınızın merkezine daha fazla yerleşebilir. 31 Mart’ta Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Kariyeriniz ve özel hayatınızı ilgilendirecek alanlarda enerjinizin geriye çekildiğini hissedebilirsiniz. Bu dönemde akciğerlerinize, solunum yollarınıza ve alerjilerinizi tetikleyecek birtakım etkileşimlere karşı dikkatli olmanızda fayda olacak. Kendinizi enerjisiz hissedebilirsiniz ancak bu dönem geçici olacak. Sağlığınıza gereken önemi göstermelisiniz. 

MART 2019 ASLAN BURCU AYLIK YORUMLARI

Mart ayına özel hayatınız ve ilişkilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. İş hayatınız ile ilgili yapmanız gerekenler, üzerinde durmanız gereken konu ve olaylar ve sorumluluklarınızı geri plana ittiğiniz, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber hareket etmek isteyeceğiniz bir döngü içerisine merhaba diyeceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız sıkıntı ve sorunları gidermek, hayatı beraber paylaşmak ve özgürleşmek adına mart ayı size göz kırpacak. 5 mart günü Merkür, 29 derece Balık Burcu’nda gerilemeye başlayacak. Bu gerileme sizin parasal alanınızı zorlayabilir. Maddi konularda, ortak adım atacağınız önemli girişimlerde, bir yerlerden para bekliyorsanız ve vergi, kredi, faiz alanlarında önemli işleriniz varsa bu alanlar Merkür gerilemesi ile beraber mercek altında olacak. Bu alanlarda oluşacak iletişim sıkıntılarına, aksiliklere ve sorunlara hazır olmalısınız. Özellikle internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız, bankayla önemli işiniz varsa, yeni bir kredi ya da faizle ilgili bir durum için bankaya başvuracaksanız, bu dönemde büyük girişimlerden kaçınmakta fayda olacak. Sıkıntı ve problemleriniz varsa bütün bunlara çözüm üretmek ve daha önceden düşünülmüş birtakım adımları devreye sokmak için de uygun bir zaman dilimi olabilir. Özellikle 6 Mart’ta oluşacak Yeniay’dan sonra tamamlanması gereken yarım kalmış işlerinizi toparlayabilirsiniz. Geçtiğimiz sene yine mayıs ayında Uranüs, Boğa Burcu’na geçmişti. 6 Mart itibariyle Uranüs yine Boğa Burcu’na geçecek. Kariyer ve iş alanlarınızda hızlı birtakım değişimlere hemen Mart başında hazırlıklı olmalısınız. Özellikle yükseleniniz ilk derecelerden Aslan ise hayatınızda bu çekişme ve mücadeleleri daha fazla hissedeceksiniz. 20 Mart’tan sonra Güneş Koç Burcu’na geçecek ve hızlanmaya başlayacaksınız. Hayatı daha keyifli gözlerle görmek isteyecek, eğer öğrenciyseniz eğitim alanlarınızda daha aktif bir şekilde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. 21 Mart’ta oluşacak Dolunay, Terazi Burcu’nda gerçekleşecek ve ilginizi yakın çevre alanlarınıza çevirecek. Onların hayatında olacak birtakım hassas olaylar sizin hayatınızı da etkileyebilir. 

MART 2019 BAŞAK BURCU AYLIK YORUMLARI

Mart ayına iş hayatınızı severek ya da bu alanlarda kendinizi göstererek giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. İş yapmaktan ve başkalarına hizmet etmekten keyif alacağınız bir ay içine giriyorsunuz. Beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Eğer bir işverenseniz eleman alımı için harekete geçebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konu ve olayları gözden geçireceğiniz, tatlıya olan düşkünlüğünüzle kilo almaya da meyilli olacağınız bir aya giriş yapmış bulunuyorsunuz. Birtakım düzenlemeler yaparak istediğiniz şekilde kilonuzu kontrol altına alabilirsiniz. 5 Mart’ta bir Merkür gerilemesi görülecek. Merkür sizin zıt burcunuzda olan Balık Burcu’nda gerileyecek. Bu ay Merkür gerilemesinde en fazla dikkat etmeniz gereken alan evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklaşa atılacak adımlar olacak. Bu alanlarda Merkür gerilemesi, sevdiğiniz insan veya partnerinizle olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir. Bu dönemde eski ilişkiler daha fazla gündeminize yerleşebilir. Uzun zamandır kafanızdan atamadığınız, niçin ayrıldığınızı bilmediğiniz ya da zorlanarak ayrıldığınız eski insanlar bu dönemde iletişim hattınızın ucunda olabilirler. Hiç beklenmedik yerlerden onlarla ilgili haberler alabilir, beklemediğiniz yerlerde onlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde var olan ilişkinize de dikkatle yaklaşmak önemli olacak. Ortakla atılacak birtakım adımlarınız varsa büyük girişimlerden, anlaşmalardan ve sözleşmelerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Yanıltıcı durumlar, daha fazla fedakarlık yapacağımız alanlar devrede olduğu için gözünüzü açarak adım atmak bu Merkür gerilemesinde önemli olacak. 6 Mart tarihinde Yeniay bu alanlarınızı tetikleyecek. Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Seyahat, eğitim ve yurt dışı bağlantılı konulara bakış açınız değişecek. Bu bakış açınızın değişmesi hem yaşayacağınız olaylarla bağlantılı olabilir ama bu olayların hayatınızı da desteklediğini görebilirsiniz. 20 Mart’ta Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Kendinizi parasal alana vereceksiniz. 21 mart günü oluşacak Dolunay, elinize bir para geçmesine neden olabilir. Bu Dolunay’da önemli kararlar alabilirsiniz. Ay sonunda Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. 

MART 2019 TERAZİ BURCU AYLIK YORUMLARI

Mart ayınız aşk ve keyif dolu etkilerle başlayacak ancak bu ay en dikkat etmesi gereken burçların başında siz geliyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Bir taraftan aşk ve keyif, sevdiğiniz insanla beraber hayatı paylaşmanız diğer taraftan eğer çocuğunuz varsa onunla olan ilişkinizin güzelleşmesi, hobilerinize daha fazla vakit ayırmanız, eğlence hayatınıza kendinizi daha fazla kaptırmanız söz konusu iken 5 Mart itibariyle iletişim gezegeni Merkür; iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınıza çok dikkat etmeniz gereken bir döngüye gireceksiniz. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz, ağzınızdan çıkması gerekenler yanlış bir şekilde çıkabilir. Kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz. Daha önceden yaşadığınız soruna benzer bir durumla yüz yüze kalabilirsiniz. Sağlığınızı ilgilendirecek önemli olaylar gündeminizi bu gerilemede daha çok meşgul edecek. Diğer taraftan 28 Mart’a kadar çok büyük iş değişimlerinden, büyük girişimlerden de uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır sevgili Terazi’ler. 6 Mart’ta iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda bir Yeniay’ınız var. Yenilikleri başlatmak için güzelmiş gibi görünse bile daha önceden konuştuğunuz, yarım kalmış, yapamadığınız ufak tefek işleri tamamlamak adına bu Yeniay’ı kullanabilirsiniz. 6 Mart itibariyle Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçecek ve para alanınızda önemli değişikliklere açık olmanız gereken bir döngü içerisine gireceksiniz. Uranüs, yaklaşık 7 yıl buyunca bu alanlarınızda ilerleyecek. Nafaka, miras, vergi ve kredi ile ilgili alanlarda hızlı, beklenmedik ve ani olaylara hazırlıklı olmanız gerekiyor. Eşinizin ya da partnerinizin para hanesi anlamında da hızlı ve sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir. 20 Mart’ta Güneş, Koç Burcu’na geçecek yani özel hayatınıza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla beraber hayatı karşılamak önem kazanacak. 21 Mart’ta sizin burcunuzda oluşacak bir Dolunay var. Bu Dolunay’da hassas kararlarla dolu olacaksınız. Hem sağlığınız, hem işiniz, hem de özel hayatınızla ilgili önemli kararlar bu Dolunay ile beraber karşınıza gelecek. Bu dönemde bel bölgenize, böbreğinize, şeker iniş çıkışlarınıza ve hormonal birtakım sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. 26 Mart’tan sonra iş hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve problemleri toparlayacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. 31 Mart’tan sonra ise seyahat alanlarınız hızlanmaya başlayacak. 

MART 2019 AKREP BURCU AYLIK YORUMLARI

Evinizde yapılması gerekenlerle Mart ayına giriş yapıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızı evde toplayabilir, güzel yemekler verebilirsiniz. Özgürlüğün ve bireyselliğin tadını evinizde ailenizle ve yuva ortamında çıkaracaksınız. Bu ay tadilat ve tamirat gibi işleriniz varsa onları başlatmak anlamında şanslı aylardan bir tanesi olacak. 5 Mart’ta Merkür’ün gerilemesiyle özel hayatınızda sıkıntı ve problemlere açık olacaksınız. Diğer taraftan geçmiş zamanda bir arada olduğunuz, bir şekilde ayrıldığınız ama yine de tamamlanmamış bir aşk ilişkiniz varsa bu Merkür gerilemesinde ondan haber alabilir, bu insanın hayatınıza yeniden dahil olduğunu görebilirsiniz. Bir araya geldiğinizde çok önemli kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Merkür düzeldikten sonra koşulları ve şartları bir daha gözden geçirmelisiniz. Çocuğunuz varsa eğer onunla ilgili iletişiminizde dikkatli olmanız gereken aylardan bir tanesi olacak. 6 Mart’ta ki Yeniay, yenilikleri desteklemeyen bir Yeniay olacak. Merkür gerileyecek ve aşk hayatınız, çocuklarla olan konular ve sanatsal birtakım işler, kreatif alanlarda önemli başlangıçlar yerine daha önceden konuşulmuş ve yarım kalmış meselelerin tamamlanması adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Merkür’ün bu alanlarınızda geriliyor olması sanatsal işlerinizde sizi çok verimli kılabilir. Dönüşünüz yüksek olacağı için kreatif alanlarda hiç beklenmedik yönünüzü ön plana çıkartma gibi durumlarınız söz konusu olacak. Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Sizin ikili ilişkiler ve özel alanlarınızda 7 yıl boyunca hareket edecek. Sürpriz ilişkiler ve sürpriz kopuşlar hayatınızı etkileyecek. Ekim sonu doğan bir Akrep Burcu iseniz ya da ilk derecelerden Akrep Burcu’na sahip bir yükselen burcunuz varsa Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçişini hayatınızda daha fazla hissedeceksiniz. Anlık çıkışlar ve ani karar verme durumları yaşanabilir. 20 Mart’tan sonra Güneş, Koç Burcu’na geçecek. İş hayatınızda kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. 21 Mart’ta sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay’da bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilir, kadersel temalarla iç içe olabilirsiniz sevgili Akrep’ler. Bu yüzden şartları ve durumları çok fazla zorlamamalısınız. Gelen olayları gözden geçirerek kararlar almaya çalışın. 28 Mart’tan sonra Merkür düzelince hayatınızda istediğiniz adımları atmanın daha rahat bir yolunu bulacaksınız. 

MART 2019 YAY BURCU AYLIK YORUMLARI

İletişimi yüksek aylardan birine giriş yapacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Yakın çevre bağlantılarınıza daha fazla önem vereceksiniz. Yakın çevrenizdeki dost ve akrabalarınızla daha paylaşımcı olmak isteyeceksiniz. Eğitim alanınızda güzel açılımlar söz konusu olacak. İletişime dayalı birtakım işleriniz varsa bu alanlarda da güzel konuşma, anlaşmalar ve iş bağlantıları bu ay devreye girebilir. 5 Mart itibariyle Merkür, 29 derece Balık Burcu’nda gerileyecek. Ev, aile ve yuva alanlarınızda iletişim sıkıntılarına açık görünüyorsunuz. Hiçbir şeyin doğru gitmediği tarzında düşünce yapınız bunalımlı olmanıza ve etrafınıza da bu bunalımlı tavırlarınızı aktarmanıza neden olabilir. Aynı durum partnerinizden yana da karşınıza gelebilir. Onun iş ve kariyer alanındaki sıkıntı ve problemleri evinize yansıyabilir. Önemli bir ev işiniz varsa bu ay yapmamanızı tavsiye ederim ama daha önceden başlattığınız bir işinizi tamamlamak adına 6 Mart’da oluşacak Yeniay ile beraber düşüncelerinizi ve fikirlerinizi harekete geçirebilirsiniz. 6 Mart itibariyle Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek ve sizin sağlık alanınıza girecek sevgili Yay’lar. Sağlığınızda iniş çıkışlara hazır olmanız gereken bir döngü içerisine giriyorsunuz. Boğaz bölgesi, triodler, ses telleri ve boyun bölgeniz ile ilgili konularda sıkıntı ve problemleriniz gündeme gelebilir. 20 Mart günü Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Ateş enerjisini üzerinizde hissetmeye başlayacaksınız. Bu tarihten sonra hayatınızda neşe ve eğlence daha fazla önem kazanacak. 21 Mart günü Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin hayatında önemli konu ve olaylar bu Dolunay ile beraber karşınıza gelecek. Siz de bu olayların tam merkezinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında denge kurmak sizin için önemli olacak sevgili Yay’lar. 26 Mart’ta, Venüs’ün ev, aile ve yuva alanlarınıza geçmesiyle beraber ailevi alanda yaşadığınız sıkıntı ve problemi giderecek etkiler devreye girecek ve rahatlayacaksınız. 28 Mart’ta Merkür’ün düzelmesini bekleyerek hareket etmek sizin için faydalı olabilir. 31 Mart’ta Mars, İkizler Burcu’na geçecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda enerjinizi göstermeye başlayacaksınız. Sevdiğiniz insan ve ondan alacağınız onay ve hareketlenmeler, onunla beraber atacağınız adımlar hız kazanacak. 

MART 2019 OĞLAK BURCU AYLIK YORUMLARI

Mart ayına maddi konular ön planda olarak giriş yapacaksınız. Maddi konularda Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber harekete geçmek istediğiniz konular hızlanacak sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Ocak ve şubat aylarında girişimde bulunduğunuz bütün işlerinizin karşılığını Mart ayında alma etkiniz de yüksek olacak. Parasal konularda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Diğer taraftan 5 mart itibariyle Merkür, 29 derece Balık Burcu’nda gerilemeye başlayacak. Sizin yakın çevre ve iletişim alanlarınızda gerileyecek. 28 mart’a kadar yakın çevre bağlantılarınıza çok dikkat etmelisiniz. Büyük girişimlerinizde gözden geçirdiğiniz detayların başınıza iş açması aynı zamanda hesapladığınız hiçbir şeyin düşündüklerinizle çakışmaması gibi etkiler sizi zorlayabilir. Bu dönemde önemli bir iş başlangıcı yapmak çok da olumlu olmayabilir. Aksilikler ve iletişim sıkıntılarına açık görünüyorsunuz. Bu noktada eğer birilerine randevu verecekseniz yada toplantı yapacaksınız kendinizi iyi organize etmeniz gerekecek. Bu ay boyunca kafanız dalgın olduğu için birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. 6 Mart’ta gerçekleşecek Yeniay yine iletişim ayağında hızlı birtakım kararları almanız için sizi desteklerken diğer taraftan Merkür bu alanlarda kafanızı karıştırıcı birtakım özellikleri de devreye sokabilir. Bu yüzden daha önceden konuştuğunuz ve tamamlamak istediğiniz işlerinizi başlatmak anlamında bu Yeniay’ı kullanabilirsiniz. Uranüs Boğa Burcu’na geçecek ve aşk hayatınız, eğlence alanlarınız ve çocuğunuzla ilgili bağlantılar da önemli değişimler, ani ve sürpriz olaylara açık olmanız gereken bir dönem olacak. 20 Mart itibariyle ev ve ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. 21 Mart günü oluşacak Dolunay, kariyer ve işle ilgili konularda hassas birtakım duygusal kararları karşınıza getirebilir. Kariyerinizle ilgili almanız gereken ya da yapmanız gereken önemli işleriniz bu dönemde karşınıza gelecek. Yine anne tarafınızın konu ve olayları bu Dolunay’da sizi hassas kılabilir sevgili Oğlak’lar. 26 Mart’tan sonra Venüs, Balık Burcu’na geçecek. İletişim ayağında yaşadığınız sıkıntı ve problemleri rahat toparlayacaksınız. 

MART 2019 KOVA BURCU AYLIK YORUMLARI

Mart ayı kendinize özen göstereceğiniz ve gezip dolaşmaktan mutluluk duyacağınız bir ay olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Şubat ayında ne olursa olsun zorlanmalar yaşadınız ve hesapta olmayan durum ve olaylarla uğraştınız. Artık kendinize bakmanın ve sağlığınızı önemsemenin mutluluğunu yaşamak isteyeceksiniz. 5 Mart günü Merkür sizin para alanlarınızda gerileyecek sevgili Kova’lar. Maddi konularda 28 Mart’a kadar ki dönemde dikkatli adımlar atmak önem kazanacak. Büyük girişimlerden ve harcamalardan ya da parasal birtakım kararlardan kaçınmanız faydanıza olacak. Merkür gerilemesinde en çok yapacağınız harcamalar konusunda dikkat etmeniz gerekecek. Yeniay’da büyük girişimlerden kaçınıp, parasal yönden tamamlanması gereken konu ve olayları bitirmek anlamında kullanmamız gerekecek. Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Ev ve aile alanlarınızda 7 yıl boyunca ilerlemeye başlayacak. Bu yüzden ilk derecelerden doğan bir Kova iseniz ya da yükseleniniz ilk dereceden Kova ise eviniz, aileniz ve düzeninizde beklenmedik sürpriz olaylar ve gelişimlere hazırlıklı olmalısınız. 20 Mart’ta Güneş, Koç Burcu’na geçecek. İletişim ayağınızı hızlandıracak ve kendinizi ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. 21 Mart’ta oluşan Dolunay, bir seyahati tetikleyecek ve bu seyahat sizin hayatınızda önemli kararlar almanıza neden olacak. 26 Mart’ta Venüs, Balık Burcu’na geçecek. Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber Parasal konularda yaşadığınız sıkıntıları toparlamanız için yollar açılacak. 31 Mart’ta ise Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Fikirler ve konseptler önem kazanmaya başlayacak. Bunları daha çok aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konu ve olaylarda sunmaya ve göstermeye başlayacaksınız. 

MART 2019 BALIK BURCU AYLIK YORUMLARI

Mart ayı girişimleriniz anlamında sizi bir yönden destekleyecek bir aymış gibi dursa bile hemen Mart başında hem parasal hem iletişim ayağında kendinizi göstereceğiniz konularda biraz geri planda hareket etmek önem kazanacak. Hayatı anlamlandırmak ve kalabalıklar içerisinde olmak, çok fazla detay gerektiren işlerde uğraşmak istemeyeceksiniz. Geri plandan yürüttüğünüz ve kendinizi izole ettiğiniz noktalarda hayat sizi destekleyecek. Yaratıcılığınızın çok yüksek olduğu bir ay olacak. Aynı zamanda 5 Mart’ta sizin burcunuzda Merkür, 29 derecede kritik ve analitik bir noktada gerileyecek. Bu yüzden hayatınızla ilgili çok önemli adımlarınız ve büyük girişimleriniz varsa bunlar için desteklenmeyeceksiniz. Kendinizi yanlış ifade etmek ve kendinize acımak, depresyonik etkiler, run halinizdeki iniş ve çıkışlar sizi Mart başında fazlasıyla yorabilir. Bu ruh iniş ve çıkışlarınızın etrafınızdaki insanları da çok fazla yormasına izin vermemelisiniz. Kafa karışıklıkları, yönünüzü karıştırma ya da karmaşıklıklar konusunda bu ay dikkatli adımlar atmalısınız. Uranüs artık para alanınızı bırakacak, 7 yıldan sonra yakın çevre alanlarınıza geçecek. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında büyük iniş ve çıkışlar, değişimler bu süreçte karşınıza gelebilir. Değişimlerden de mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz sevgili Balık’lar. 20 Mart’ta Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Parasal konularda kendinizi göstereceğiniz, fikirlerinizi uygulayacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. 21 Mart günü oluşacak Dolunay, Terazi Burcu’nda gerçekleşecek. Bir para mevzusu bu Dolunay’da önem kazanabilir. Parayla ilgili bir meselenizi halledebilirsiniz. 26 Mart’ta Venüs’ün Balık Burcu’na geçmesiyle beraber artık birazcık rahatlayacaksınız ve görüntünüze önem göstermek isteyeceksiniz. Sosyalleceksiniz ve sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları toparlamanız kolaylaşacak. 28 Mart’ta Merkür’ün düzelmesiyle gönül rahatlığıyla istediklerinizi yapabilirsiniz. Enerjinizi ay sonunda evinize ve ailenize harcayacaksınız.

Yorumlar