Oğlak burcu bu hafta yorumları Hande Kazanova 26 Şubat- 4 Mart 2018 aşk, iş, sağlık, para falı

Oğlak burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova Oğlak burçlarını bu hafta ne bekliyor sorusuna yanıt verdi.

Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor? Oğlak burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 26 Şubat- 4 Mart 2018 haftalık burç yorumlarına göre Oğlak burcunu, Düşüncelerinizde gitgelleriniz bu aralar fazla olmasına rağmen maddi konularda daha istikrarlı olacaksınız. İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarına göre Oğlak burçlarını bu hafta ne bekliyor.

''Bu haftabaşında sevdiğiniz insanla yapılacak güzel planlar, sizi keyiflendirebilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla da bir arada bulunabilirsiniz. Düşüncelerinizde gitgelleriniz bu aralar fazla olmasına rağmen maddi konularda daha istikrarlı olacaksınız.

Mart ayının başında, Perşembe ve Cuma günleri planlanan işleriniz tıkır tıkır işleyebilir. Yeni tanıştığınız insanlardan girişimleriniz adına büyük şanslar görebilirsiniz. Sosyal çevre bağlantılarınızı iyi kullanacak, yeni işlerin startını vermekten çekinmeyeceksiniz. Yaptığınız işlerde Bu hafta kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Cuma günü sabaha karşı oluşan Dolunay zamanında bir seyahat, iş fırsatı, tatil imkanı ortaya çıkabilir. Bir kurs veya uzun zamandır istediğiniz bir seminer, geleceğe yönelik bir adım ilginizi büyük konulara ve olaylara kaydırmanıza neden olacak. Uzak yerlerde bulunan akrabalarınızdan haberler alabilir ve onlar için seyahat yapabilirsiniz. Hayatınızda bazı engellerle karşılaşırsanız bu küçük olumsuzlukların Perşembe günü sizi fazla gerginleştirmesine izin vermeyin.''

Yorumlar