Terazi burcu bu hafta yorumları Hande Kazanova 26 Şubat- 4 Mart 2018 aşk, iş, sağlık, para falı

Terazi burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova Terazi burçlarını bu hafta ne bekliyor sorusuna yanıt verdi.

Terazi burcunu bu hafta neler bekliyor? Terazi burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 26 Şubat- 4 Mart 2018 haftalık burç yorumlarına göre Terazi burcunu, Karşınıza gelecek olan yeni iş teklifleri keyfinizi arttırabilir. Karşınıza gelecek olan olasılıkları seveceksiniz. İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarına göre Terazi burçlarını bu hafta ne bekliyor.

''Bu haftabaşı, iş alanlarınızda, toplum önü çalışmalarınızda sorumluluklarınız üzerinize yük olabilir yine de hayatınızı destekleyecek adımlar içerisine girebilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Kariyer adımlarınız ve iş konularınız bu hafta oldukça önemli. Diğer yandan özel hayatınızda anlaşmazlıklarınızı tepkilerle değil, konuşarak çözmeye çalışın.

Bu hafta iş kollarınızdaki güzel ilişkiler size para getirisi sağlayabilir sevgili Teraziler. Attığınız adımların karşılığını maddi olarak görebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri bu anlamda şansınızın iyi olacağı günlerden. Karşınıza gelecek olan yeni iş teklifleri keyfinizi arttırabilir. Karşınıza gelecek olan olasılıkları seveceksiniz.

Cuma günü oluşan Dolunay, stresinizi arttırabilir. Bir olayın iç yüzüyle veya kadersel bir takım olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aslında Mart başında o kadar güzel gelişmeleriniz olacak ki, karşınıza gelecek olan bu geri plandan işleyen olayları çok fazla kendinize dert etmemelisiniz. Belki de canınızı sıkan fedakarlıklarınızın ve iyiliklerinizin size dönüş şekli olabilir. Olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin ve bu dolunayda sağlığınıza da dikkat edin sevgili Teraziler.''

Yorumlar