Oğlak burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık

10 Aralık Oğlak burcu haftalık yorumları ve Merkür'ün Yay burcuna geçişinin etkilerinin detayları Hande Kazanova Oğlak burcu haftalık yorumuyla elmaelma.com'da.

Oğlak burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık
-A A+

10-16 Aralık Oğlak haftalık yorumları Merkür'ün Yay burcuna geçişi etkisi altında. 13 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan Merkür'ün Yay burcuna geçişi Oğlak burcunu bu hafta işle ilgili konularda önemli adımlar atmamalı. Oğlak haftalık burç yorumlarına göre 10-16 Aralık haftası Oğlaklar için çok önemli. Bu hafta inişli çıkışlı bir ruh hali sizi bekliyor. Salı ve Çarşamba ise parasal konular gündemde. İşte 10 Aralık haftası Oğlak burcunu ne bekliyor sorusunun detayları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da.

"Bu hafta sizin için önemli sevgili Oğlak’lar ve yükseleni Oğlak olanlar. Kafanıza göre takılmak ya da hayatınızla ilgili önemli sorumlulukların devrede olması, iniş çıkışlar yaşamınız önem kazanıyor bu hafta. Salı ve Çarşamba günü ağırlıklı olarak parasal ve maddi konuların üzerine düşeceksiniz. Perşembe ve Cuma günleri ise kısa vadeli planlar ve iletişimsel konuların hayatınızda ön plana geçtiğini görebilirsiniz. Pazar günü itibariyle biraz daha rahatlayacağınız bir etki devreye girecek sevgili Oğlak’lar. Korunduğunuz haftalardan bir tanesi. Perşembe günü Merkür bir kez daha Yay Burcu’na geçiyor. Bu dönemde işle ilgili konularda önemli adımlar atmamak aklınızın bir köşesinde bulunsun. Bu sadece iki hafta sürecek sevgili Oğlak’lar, ondan sonra Merkür Oğlak Burcu’na geçtiği an itibariyle kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız. Haftasonu sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla beraber yapılacak önemli planlar devreye giriyor. Bir gezi, bir alışveriş planı ya da bir yere gitme planı devrede olabilir. Ama bu haftasonu özellikle sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkilerle bir sonraki haftaya daha güçlü bir şekilde başlayacaksınız."