Akrep burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık

10 Aralık Akrep burcu haftalık yorumları ve Merkür'ün Yay burcuna geçişinin etkilerinin detayları Hande Kazanova Akrep burcu haftalık yorumuyla elmaelma.com'da.

Akrep burcu haftalık yorum Hande Kazanova 10-16 Aralık
-A A+

10-16 Aralık Akrep haftalık yorumları Merkür'ün Yay burcuna geçişi etkisi altında. 13 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan Merkür'ün Yay burcuna geçişi Akrep burcunu  önemli birtakım konu ve olayları karşınıza getirerek etkileyecek. Parasal anlaşmalarınızın hızlandığı, görüşmelerinizin önem kazandığı bir döngü içerisinde olacaksınız. Aralık Akrep burcu haftalık yorumlarına göre, bu hafta kısa vadeli planların için verimli bir dönem. Bu hafta sonu ise ailenize ve yakın çevrenize zaman ayırın yeni haftaya enerjik başlayın.Yay burcu bu haftaya kafasındaki planlarla uğraşarak başlayacak. İşte 10 Aralık haftası Akrep burcunu ne bekliyor sorusunun detayları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da.

"Yakın çevrenizdeki insanlarla beraber yapacağınız kısa vadeli planlar, haftanızı daha verimli kılabilir. Ama diğer taraftan bu dönemde öyle çok rahat bir şekilde hareket edemediğinizi görüyorsunuz. Kısa vadeli plan ve programlarda bile aklınız başka yerlerde ya da başka işle ilgili konularda olabilir. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız var. Salı ve Çarşamba günleri bu rahatlamayı aile, yuva alanlarınızda yaşayabilirsiniz. Dİnlenmek için kabuğunuza çekilmek ve aile bireylerinizle iletişiminizi arttırmanız için uygun bir dönem olacak, sonrasında yani haftasonuna doğru daha fazla aşk hayatınıza ve hobilerinize zaman ayıracaksınız. Perşembe günü Merkür Yay Burcu’na geçecek. Bu dönemde önemli birtakım konu ve olayları karşınıza getirecek. Parasal anlaşmalarınızın hızlandığı, görüşmelerinizin önem kazandığı bir döngü içerisinde olacaksınız. Daha önceden aranızın bozulduğu beraber iş yaptığınız insanlarla giriştiğiniz birtakım işlerinizin üzerinden geçmek için de uygun bir fırsat olucak. Kendinize ve görüntünüze önem vermeniz gereken bir dönem ve haftasonu daha fazla vaktinizi hem kendinize hem yakın çevrenize sizinle beraber olmak isteyen insanlara ayıracak ve de haftaya daha güçlü ve enerjik bir şekilde merhaba diyeceksiniz."