Oğlak burcu olumlu ve olumsuz özellikleri kadın

Oğlak burcu kadını olumlu ve olumsuz özellikleri neler merak ediyorsanız detaylar elmaelma.com'da. Güçlü kişilkli Oğlak kadınını aynı zamanda çok da zor!

Oğlak burcu olumlu ve olumsuz özellikleri kadın
-A A+

Oğlak burcu kadınının özelliklerini anlamak için Oğlak burcu kadını olumlu ve olumsuz özelliklerini öğrenmek gerekir. Toprak grubundan olan Oğlak burcunun niteliği öncü olmasıdır. Güçlü kişiliği olan Oğlak burcu kadını bu gücü bilir ve ona göre davranır. Hayatlarını değişterecek olumlu yada olumsuz değişiklikleri yapmakta ise mesefeledir. Oğlak burcu kadını olumlu özelliklerinin başında güvenilir olmaları da gelir. Aldığı kararların arkadasın da durur, özenlidir ve sabırlı davranır. Her şeyin düzenli olmasını ister. Aşırılıktan hoşlanmaz. Attığı her adımda bir mantık yürüten Oğlak kadının olumsuz yönlerinde ise aldıkları karardan dönüşlerinin zor olmasıdır. Kesin kararlı olmak çevresindekiler için zorlayıcı bir özellik olarak görülebilir. 

OĞLAK BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ NELER?

Oğlak burcu kadını olumsuz özelliklerinde öne çıkanlardan biri de Oğlak burcu kadınlarının pinti olmasıdır. Oğlak burcu kadınları para konusunda aşırı tutumludur. Gereksiz ve fazla harcamaları savurganlık olarak görür. Oğlak burcu kadını çoğu zaman herkesi ve her şeyi kontrol altında tutmak ister ve çevresindekileri yönlendirmekten hoşlanabilir. Bu kimi zaman faydalı gibi görünse de yakın çevresi ile olan ilişkilerinde çoğu zaman yıpratıcı sonuçlar doğurabilir. 

OĞLAK BURCU KADINI AŞK HAYATI NASILDIR? 

Oğlak burcu kadını aşk hayatı nasıldır, oğlak burcu kadını ilişkileri nasıldır diye merak edenler için ise oğlak kadının aşka bağlı olduğunu söylenebilir. Aşk hayatlarında romantizme  inanan Oğlak burcu kadını olumsuz durumlardan ve olaylardan son derece nefret ederler. Fırtınalı aşk hayatları onlara göre değildir. İlişkilerinin uzun süreli olmasını ister ve zaten bir erkeği elde etmek istiyorsa çoğu kez başarılı olabilir. Oğlak kadınları kimi zaman duygularını göstermekte çekingen olabilir ama fedakarlık konusunda ise epey öndedirler. 

OĞLAK BURCU BİR KADININ GÖNLÜNÜ KAZANDIYSANIZ...

Oğlak burcu kadınları olumlu özelliklerinden bir ide ev sahibi olma konusunda mükemmele yakın olmalarıdır. Çok iyi yemek yapar ve sohbet yetenekleri de gelişmiştir. Organizasyon yetenekleri o kadar iyidir ki hayran olmak istersiniz. Hiçbir zorluktan kaçmaz ve birlikte olduğu kişinin başarılı olması için son derece hırslıdır. Oğlak burcu kadınlarını evlilik hayatlarında en çok mutlu eden şey ise sürekli olarak sevildiklerini hissetmeleri olacaktır. Oğlak burcu kadını partnerleri her zaman onları sevdiğini, ne kadar değerli olduğunu, özel olduğunu söylemelidir. Eğer bir erkek, Oğlak burcu kadınının kalbini kazanmayı başardıysa, belki de ömürlerinin sonuna kadar kendileri için her şeyi yapacak bir kadın kazanmış olurlar. Oğlak burcu kadınları çok tutkulu bir eş olabilir.

OĞLAK BURCU KADINLARI GÜZELLİKLERİ VE BAKIMI İLE DİKKAT ÇEKER

Oğlak burcu kadınlarının özellikle dış görünümleri dikkat çekicidir. En başta da bacakları. Kendilerini bakmayı sevdikleri için, karşı cins için oldukça çekici gelebilirler. Dişleri ise dikkat çekecek kadar büyük olabilir. Gözleri de ön plandadır. Aynı zamanda saçları ise gür ve güçlüdür. Sağlık konusunda genel olarak romatizma ve eklem ağrıları gibi sorunlar ile karşılaşabilirler. Özellikle spor yapmayı seven Oğlak burcu kadınları dizlerine ve kemiklerine dikkat etmelidir. Yaş olarak ilerledikçe daha sağlıklı bir yapıya sahip olurlar. Aslında burçlar kuşağının en sağlıklı burcudur Oğlak.

OĞLAK GENEL BURCU ÖZELLİKLERİ 22 Aralık – 20 Ocak

Element: Toprak

Nitelik: Öncü

Arketipler: İnşa etmek, tertip etmek, hesap etmek, ayarlamak

Madeni: Kurşun, kömür

Uygun Taşı: Lal, oniks, malakit, dumanlı kuvars, mercan, kara kehribar

Uygun Meslekler: Muhasebeci, yönetici, komisyoncu, ekonomist, mühendis, devlet memuru, taş işleme, politika, emlakçılık, mimarlık