Parçalı güneş tutulması Terazi burcunu nasıl etkileyecek yeni aşk geliyor

Parçalı güneş tutulması Terazi burcunu nasıl etkileyecek? 11 Ağustos 2018 cumartesi günkü parçalı güneş tutulması Terazi burcu aşk falında sevgili var

Parçalı güneş tutulması Koç burcu etkileri sosyal çevre ve aşk alanında görülecek. 11 Ağustos cumartesi günü gerçekleşecek olan parçalı güneş tutulması Terazi burcu etkileri hareketli bir dönemin başlayacağına işaret ediyor. Parçalı güneş tutulması etkileriyle Terazi yeni bir aşka yelken açabilir. Parçalı güneş tutulması Terazi burcu etkileri arasında bir de uyarıda bulunalım. Parçalı güneş tutulması Terazi burcunda küstahlıklar ve kibir yeni başlayan ilişkilerde kötü tablolar yaratabilir. İşte Astrolog Hande Kazanova'nın parçalı güneş tutulması Terazi burcu etkilerine ilişkin elmaelma.com için anlattıkları.

"Cumartesi günü oluşan Güneş tutulması sosyal çevre konularınızı hızlandırabilir. Çevreniz değişebilir ya da arkadaşlarınızın hayatındaki değişimler sizi de etkileyebilir sevgili teraziler. Hala hayatınızda biri yoksa arkadaşlarınızın ön ayak olacağı bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Birden fazla işiniz varsa işinizden elde edeceğiniz gelirlerinizde hızlı değişimler oluşabilir ya da daha önceden konuşulmuş fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta tutulmaya doğru giderken arkadaş ilişkilerinizde kibir, gurur, intikam, küstahlık gibi etkilere dikkat edin. Şlerinizdeki gelişmelerde tutamayacağınız sözlerden kaçının ve aşırı iyimserlikle hareket etmek yerine kendinizi ve koşulları sağlama almaya çalışın."

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI EN ÇOK HANGİ BURÇLARI ETKİLEYECEK?

Bu tür gök olaylarında en çok merak edilenlerden biri de, burçlara olan etkisi. Parçalı Güneş Tutulması'nın burçlara etkisi olacak. Bu Güneş Tutulması, sabit burçların son dereceleri ve değişken burçların ilk derecelerinde kişisel gezegenleri olanları daha fazla etkileyecektir. 17-25 Ağustos, 16-24 Şubat, 17-25 Kasım, 18-26 Mayıs doğumlularda tutulma Güneş’leri ile temas edeceğinden kadersel değişimler, başlangıçlar yaşayabilirler. 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI NE DEMEK NASIL OLUR?

Parçalı güneş tutulması ne demek nasıl olur sorusunun yanıtını merak edenler için detaylar şöyle. Ay'ın Güneş'in önüne geçmesi ile Güneş Tutulması meydana gelir. Ay'ın Güneş'i tamamen kapatamaması durumuna ise Parçalı Güneş Tutulması denir. Her tam ve halkalı tutulma, parçalı tutulma olarak başlar ve tam kavuşumdan sonra yine parçalı tutulma halinde devam eder ve biter. 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI 11 AĞUSTOS CUMARTESİ GÜNÜ SAAT KAÇTA?

Parçalı güneş tutulması saat kaçta sorusu da merak edilen bir diğer konu. 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü Türkiye saati ile 11:02'de başlayacak olan Parçalı Güneş Tutulması saat 12:46'da doruk noktasına çıkacak ve saat 14:30'da sona erecek. Bir önceki Güneş Tutulmaları 15 Şubat ve 13 Temmuz tarihlerinde gerçekleşmişti. Ayrıca 11 Ağustos Parçalı Güneş Tutulması yılın son gök olayı olacak. 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI TÜRKİYE'DEN GÖRÜLECEK Mİ?

Parçalı güneş tutulması Türkiye'de görülmeyecek. Parçalı güneş tutulması görüleceği yerler arasında Kanada'nın kuzeydoğusunda, Grönland'da, Kuzey Avrupa'da ve Asya'nın kuzeydoğusu var.

Yorumlar 1 yorum