Yay burcu haftalık yorumları 27 Kasım-3 Aralık (aşk-iş-sağlık-para falınız ne diyor?)

Yay burcu haftalık yorumları Hande Kazanova elmaelma.com'da. 27 Kasım-3 Aralık haftalık burç yorumları aşk falı, iş falı, sağlık falı, para falı detayları...

Yay burcu haftalık yorumları Hande Kazanova elmaelma.com okurları için derledik. 27 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Yay burcu haftalık yorumlarına göre aşk hayatınızda, iş yaşamınızda ve sağlık durumunda sizleri neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova Yay burcu haftalık yorumlarında anlattı. Yay burcu haftalık yorumlarına göre 27 Kasım -3 Aralık haftasında Yay burcu erkekleri ve kadınları bu hafta iş hayatınızda büyük işlere sakın kalkışmayın. Cuma günü haklı olsanızda iddialı hareketlerden kaçının. İşte Hande Kazanova'nın yorumlarıyla 27 Kasım-3 Aralık tarihlerini kapsayan Yay Burcu haftalık yorumlarının detayları...

"Haftaya ev, aile alanlarınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kendi başınıza ve kendi isteklerinize göre hareket etmek bu aralar önemli olduğundan, ailenize daha fazla vakit ayırmalısınız, o zaman keyfiniz daha yüksek olabilir. İş hayatınızda boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın.

Salı günü ortaklaşa işlerde ve kariyer hayatınızda çok önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Hayat planlarınızda  disiplinli, iyice düşünülmüş, planlanmış ve programlanmış atılacak adımlar sizi çok etkili bir şekilde yukarıya taşıyabilir. Bazı işlerinizde düşündüklerinizin cevapları önünüze gelebilir. Sağlığınıza dikkat edin.

Cuma günü geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Kendinizi sevecek ve önemseyeceksiniz. Bir yandan da alışveriş yapma, kendinizi yenileme isteğiniz artabilir, 1 gün sonra merkür gerileyeceği için önemli değişimlerden kaçının.

HAKLI OLSANIZ DA RİSKTEN KAÇININ

Cuma günü sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı sorunlara açık olacaksınız. Hayata, aşka ve eğlenceye yaklaşımınızdaki değişimler, onlarla bazı mücadelelere ve sürtüşmelere neden olabilir. Sosyal ortamlarda kolay tepkiler verebilirsiniz. Haklı olsanız bile bu tarihte riskten kaçının.

Pazar günü Dolunay oluşuyor. Bu dolunayda özel hayatınızı mercek altına alabilirsiniz. Bu dönemde özel ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda bazı hassas kararlara açık olmalısınız. Aile hayatınızda da yaşayacağınız bazı hayalkırıklıkları ve sorunlar bu dönemde mutsuz ve yetersiz hissetmenize neden olabilir. Önce kendiniz net olmaya çalışın, ne istediğinizi bilmek bu dönemde önemli olacak.

Pazar günü Merkür sizin burcunuzda geriliyor. Yanlış anlaşılmalara ve kendinizi yanlış ifade etmemeye özen gösterin. Önemli anlaşmalardan 23 Aralık’a kadar kaçının. Yeni bir işe başlamayın, önemli adımlar atmayın. Bu dönemi sıkıntılarınızın derinine inmek için kullanmalısınız."

Yorumlar