Su geçirmez Gore-Tex'lerde indirim!

Tasarımlarında rahatlık, şıklık ve teknolojiyi bir araya getiren Clarks, yağmurlu havaların kendini iyice hissettirdiği bugünlerde su geçirmez özel teknolojisiyle dikkat çeken Gore-Tex modellerini %10 indirimli sunuyor.

Su geçirmez Gore-Tex'lerde indirim!

Kendine özgü teknolojileriyle öne çıkan Clarks, soğuk kış günlerinde vazgeçilmeziniz olacak Gore-Tex markalı modellerini 10 Aralık – 10 Ocak arasında %10 indirimli olarak satışa sunuyor.

Goretex tabanlarla uyumlu çalışacak yapıdaki özel malzemelerin biraraya getirilmesiyle oluşturulan bu modelin en büyük özelliği su geçirmez olması. Ofiste ya da dışarıda hareket halinde olduğunuz her alanda size en ideal çözümü sunan Goretex; ayaklarınıza nefes aldırırken her tür aktiviteye karşı ayağın ısısını ideal seviyede tutar. Goretex’te bulunan filtrelerin gözenekleri su buharı moleküllerinden 700 kat daha büyüktür ve bu sayede ter kolaylıkla uçar. Bir damla sudan 20.000 kat daha küçük olan mikroskobik gözenekler sayesinde ayakkabıya asla su girmez.

Ayaklarınız kuru, sağlıklı ve rahat kalır

Sizde yağmurlu kış günlerinde ayaklarınıza hak ettiği konforu ve kuruluğu sağlamak istiyorsanız Clarks’ın bu çok özel modelleri için sunduğu fırsatı kaçırmayın.

Yorumlar