Amway’den ışıklı dudak parlatıcısı

Beautycycle ışıklı dudak parlatıcısı, üzerindeki sabit aynası ve LED ışığı ile size her an her yerde güzel ve bakımlı görünmenin anahtarını veriyor. Dudaklara yoğun parlaklık sağlayan ve nem veren, üç çekici renk seçeneği sunuyor.

Amway’den ışıklı dudak parlatıcısı

Karanlıkta dudak parlatıcısı sürmeyi hiç denediniz mi? Ya da kötü ışıklandırma koşulları altındaki bir mekânda? İşte beautycycle’ın yeni ürünü Işıklı dudak parlatıcısı özel LED ışığı ve üzerindeki sabit aynasıyla size her an, her ortamda makyajınızı tazeleme fırsatını veriyor. Bununla birlikte yüksek düzeyde parlaklık sağlayan ve nem bakımından zengin formülü ile dudaklarınıza ihtiyacı olan bakımı sunuyor.

Kadınların makyaj alışkanlıkları ile ilgili yapılan bir araştırmaya göre; kadınların % 40’ı dudak bakımı olmadan evden çıkmıyorlar. Ve çantalarında da mutlaka bir dudak parlatıcısı oluyor. Çünkü kadınlar dudak parlatıcısını makyaj tazelemenin en pratik ve en hoş yolu olarak görüyorlar. Bu noktada beautycycle dudak parlatıcısı, uzun ömürlü LED ışığı ile size kötü ışıklandırması olan bir ortamda bile büyük bir kullanım kolaylığı ve dudaklarınıza da mükemmel bir parlaklık sağlıyor.

Nane aromalı tadıyla da ferahlık hissi veren beautycycle Işıklı dudak parlatıcısı, farklı tonlarda 3 çekici renk seçeneği sunuyor. Bej/ten rengi tonlarında Champagne, pembe/gül rengi tonlarında Glitz ve kahverengi tonlarında Passion dudaklarınıza mükemmel bir ışıltı katacak.

Her an, her yerde ışıl ışıl dudaklar için siz de kozmetik dünyasında LED Işığı ve sabit aynası ile beautycycle Işıklı dudak parlatıcısı’nı mutlaka deneyin!

Beautycyle Işıklı dudak parlatıcısı (Amway): 28.69 TL
 

Yorumlar